XLI Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn
XLI Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

XLI Regionalny Turniej Piłki Siatkowej

Słupca, dnia 08.01.2017 rok

Kategoria Junior

I miejsce ToDo UKS MOS Czarni Ostrowite

/ Juszczak Tymoteusz, Błaszkowski Hubert, Zywert Kacper, Staśkiewicz Kacper, Romecki Mateusz, Pomorski Kamil, Kamiński Piotr /

II miejsce ZSTiH Konin

/ Szczepaniak Damian, Mili Mikołaj, Ratajczyk Adrian, Baranowski Hubert, Baranowski Szymon, Hałas Mateusz, /

III miejsce SPS Kadet Słupca

/ Smuszkiewicz Michał, Urbaniak Adam, Antczak Karol, Gołębiowski Gabriel, Moczyński Igor, Wożniak Wojciech, Rogalski Miłosz, Kuraszyk Adam, Sikorski Stefan, Busza Jakub, Witecki Jakub/

Kategoria Open

I miejsce Leśne Ludki Wilczyn

/ Damian Nowak, Michał Muszyński, Mateusz Wieczorek, Michał Janiszewski, Bartosz Ziółkowski, Tomasz Kapela, Błażej Płomiński, Tomasz Robak/

II miejsce Majxon Koło

/Dawid Szymon, Dominiczak Maciej, Kubiński Mateusz, Żywanowski Adrian, Kaźmierczak Wojciech, Kotleszka Patryk, Koligot Kamil/

III miejsce Biołe Pympki Słupca

/Kuczmaszewski Łukasz, Kluczyński Krzysztof, Kramarz Patryk, Dzierżyński Mariusz, Skierka Sebastian, Skierka Piotr, Żminkowski Kacper, Mielcarek Andrzej, Marcjan Damian /

IV miejsce Sami Swoje Słupca

/Kowalski Jerzy, Kowalski Włodzimierz, Kędzia Tomasz, Smuszkiewicz Jacek, Welsandt Przemysław, Helman Artur, Ziemski Michał/

V miejsce ToDo UKS MOS Czarni Ostrowite

/Staśkiewicz Kacper, Staśkiewicz Piotr, Juszczak Dominik, Juszczak Tymoteusz, Kamiński Piotr, Kamiński Krzysztof, Zywert Kacper, Pomorski Kamil, Błaszczykowski Hubert, Romecki Mateusz/

IV-X miejsca:

KS Team Stare Miasto

/Piotrowski Mariusz, Małolepszy Jacek, Dombek Bartosz, Szczepaniak Damian, Andczak Łukasz, Truschke Karol, Dykta Łukasz, Paweł, Michalski Paweł/

Gmina Słupca

/Dębicki Arkadiusz, Silski Marcin, Kuchowicz Artur, Kuchowicz Przemysław, Sobieraj Krzysztof, Boczasr Łukasz, Sadłocha Jacek, Prus Jakub/

Poz-Team Poznań

/Sujecki Andrzej, Rogowski michał, Zarzycki Michał, Barczyszyn Danuta, Duszak Joanna, Jakubowski Piotr, Cabański Patryk/

Minutka Team Konin

/Cebulski Damian, Ignaczak Remigiusz, Mazur Przemysław, Fran-Ignaszak Justyna, Powidzki Witold, Ordon Konrad, Wróbel Dawid/

Coolsquad Polanowo

/Pecyna Mateusz, Marchlweicz Wojciech, Liczbiński Michał, Mierzejewski Damian, Czarkowski Artur, Baśkiewicz Dariusz, Dawid Białecki/

XI-XV miejsca :

Dzika Wataha Poznań

/Owczan Bartosz, Sieradzki Bartłomiej, Baranowska Anna, Wereszko Mateusz, Iskrzyński Marcin, Sołtys Karol/

Od Jutra Słupca

/Łyskawa Joanna, Roman Kinalski, Artur Robak, Sobczak Krzysztof, Strojny Sławomir, Kwiatkowski Michał, Ryszard Walerczyk/

Referat Kazimierz Biskupi

/Szymalski Krzysztof, Stryłanek Zbigniew, Makowski Marcin, Falkowski Krzysztof, Pecelerowicz Cezary, Bultrowicz Michał, Maksym Michał, Robak Tomasz/

Obojętni XD Poznań

/Maciaszek Michał, Weichert Jakub, Weichert Jakub, Weichert Maciej, Plich Bartosz, Śliwa Jakub, Głąbicka Monika /

ZSTiH Konin

/ Szczepaniak Damian, Mili Mikołaj, Ratajczyk Adrian, Baranowski Hubert, Baranowski Szymon, Hałas Mateusz, Michalski Albert, Zwoliński Paweł, Moczyńska Eliza /

Skip to content