Akcja Zima. Czekamy na Wasze filmiki
Akcja Zima. Czekamy na Wasze filmiki

Pamiętacie? Czekamy na Wasze filmiki. Do najbliższego poniedziałku 18 stycznia trwa filmowa zabawa sportowa dla najmłodszych – „Poćwicz z Patrykiem”. W ubiegły czwartek, piątek i sobotę na stronie mosirslupca.pl – zaprezentowaliśmy Wam trzy filmiki z ćwiczeniami. Każdy z Was biorący udział w zabawie, musi je powtórzyć, nagrać z nimi jeden filmik i przesłać na nasz adres: biuro@mosirslupca.pl

Na najlepszych czekać będą nagrody. Wysyłając filmiki pamiętajcie o podaniu swoich danych oraz wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie i publikację. Zapraszając do zabawy, życzymy wygranych!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów Akcji Zima w internecie – Poćwicz z Patrykiem oraz jej patronów medialnych na potrzeby przeprowadzenia wyżej wymienionego konkursu sportowego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późn.zm.).Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku przez organizatorów Akcji Zima w internecie – Poćwicz z Patrykiem oraz jej patronów medialnych w ramach promocji konkursu.

Skip to content