Drugi turniej z okazji Dnia Piłkarza i pamięci Waldiego za nami.
Druga część turnieju z okazji Dnia Piłkarza i pamięci Waldiego za nami. W kategoriach klas I-II oraz V-VI rywalizowało łącznie 13 zespołów reprezentujących Akademię SKP Słupca, Polanina Strzałkowo i APR Lampart Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne turnieje. Słowa podziękowania dla Margarita Królak, Grzegorza Wysockiego, Mateusz Sobczak oraz Mateusz Grabowski za posędziowanie spotkań.




