Dzień Kobiet na strzelnicy
Dzień Kobiet na strzelnicy

Dzień Kobiet na strzelnicy

Tym razem Stowarzyszenie „Z Wiatrem i pod Wiatr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy 6 marca wspólnie zorganizowali Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Dnia Kobiet.
Udział w zawodach wzięli uczniowie z Gimnazjum w Słupcy, Gimnazjum w Drążnej, Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy. Sędzią głównym był pomysłodawca zawodów – instruktor strzelectwa Karol Biadasz.
Najlepszą zawodniczką została Weronika Wapniarska (MOS Gimnazjum Drążna) z 90 punktami (na 100 możliwych do uzyskania), za nią znalazła się Wiktoria Dudek (MOS ZSE) również z 90 punktami, Sylwia Rosińska (MOS LO) -85 pkt, IV miejsce wywalczyła Antonina Świerkowska  (MOS LO) zdobywając 84 punkty.
W kategorii chłopców na najwyższym podium stanął Mikołaj Śmigielski (MOS LO) z 85 punktami, za nim był Tomasz Mroczkowski (ZSE) -84 punkty, Bartosz Bartkowiak (MOS LO) -81 pkt., na IV miejscu stanął Kamil Zarzycki (MOS LO) z 80 punktami.
Kolejne zawody odbędą się 20.03.2017 r. od godz. 16.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy przy ul. Kopernika 13. Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na profilu Stowarzyszenia na Facebooku.

 

Skip to content