III kolejka Słupeckiej Ligi Orlik – 14 kwiecień 2017 rok – WYNIKI
III kolejka Słupeckiej Ligi Orlik – 14 kwiecień 2017 rok – WYNIKI

14.04.2017 r.
godz. 18:00 Warta – Stolarze                              1:1 (1:0)
godz. 18:30 Ergo Hestia – Getin Bank              0:3  (0:2)
godz. 19:00 Jóźwiak – Galeria Słupecka           3:1 (2:1)
godz. 19:30 Familiada – Fabnet                         2:1  (1:1)
godz. 20:00 OSP – Alfa                                        1:0 (1:0)
godz. 20:30 Gregor Stal – Budowlańcy             2:0 (1:0)
godz. 21:00  Strażak Kamień – Gałęzewice      4:4 ( 3:2)

 

TABELA

I LIGA

1. GETIN BANK SŁUPCA                                                         3 – 6 –8:2
2. GALERIA SŁUPECKA                                                           3 – 6 –5:5
3. JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE SŁUPCA                 3 – 5 –7:5
4. FAMILIADA MŁODZIEJEWICE                                            3 – 4 –7:7

5. WARTA CIĄŻEŃ                                                                   3 – 3 –1:1
6. FABNET CIENIN ZABORNY                                                3 – 3 –2:6
7. ERGO HESTIA PARUSZEWO                                              3 – 2 –1:4
8. STOLARZE MIKOŁAJCZYK PIOTROWICE                         3 – 1 –2:3

II LIGA

1. STRAŻAK STRZAŁKOWO                                                    2 – 6–5:3

2. GREGOR STAL                                                                     3– 5 –5:3

3. Grzelak CIENIN ZABORNY                                                 3 – 4–2:1
4. GAŁĘZEWICE TEAM                                                            3 – 3 –7:7
5. STRAŻAK KAMIEŃ                                                               3 – 3 –4:4
6. BUDOWLAŃCY WRZEŚNIA                                                3 – 1 –3:6
7. ALFA SŁUPCA                                                                      3 – 0 –2:4

W dzisiejszym spotkaniu bramki strzelili i kartki otrzymali:

3 bramki : Mariusz Jamruszka /Strażak Kamień/

Mateusz Ludwiczak / Gałęzewice Team/

2 bramki : Dawid Jagodziński /Gregor Stal /

Dawid Witkowski / Familiada /

Szymon Smuszkiewicz / Józefiak/

Szymon Nowak /Getin Bank/

1 bramka: Rafał Krukowski / Warta /

Łukasz Mikołajczyk / Stolarze Mikołajczyk /

Michał Mielcarek / Getin Bank /

Michał Mikołajczeski / Galeria Słupecka /

Fabian Maćkowiak / Fabnet /

Sebastian Jagodziński / Grzelak Cienin Zaborny/

Mateusz Zapotoczny / Strażak Kamień /

Szymon Hejna / Gałęzewice /

1 bramka samobójcza: Witkowski Krzysztof /Galeria Słupecka/

Kartka żółta: Paweł Jamruszka / Strażak Kamień /

Łukasz Grzelak / Getin Bank /

Kartka czerwona: Mateusz Mikołajczyk / Gregor Stal/

Karol Grzywiński / Galeria Słupecka/

­KRÓL STRZELCÓW:
3 bramki – Norbert Jędrzejczak /Familiada/,

Adrian Nawrocki /Strażak Strzałkowo/

Mariusz Jamruszka /Strażak Kamień/

Mateusz Ludwiczak / Gałęzewice Team/

Mateusz Zapotoczny / Strażak Kamień /
2 bramki – Sławomir Burdziński /Jóźwiak/, Szymon Smuszkiewicz / Józefiak/

Dawid Jagodziński /Gregor Stal /

Dawid Witkowski / Familiada /

Marcin Kryczka /Alfa/,

Bartosz Orwat /Budowlańcy/,

Michał Andrzejewski /Getin Bank/, Michał Mielcarek / Getin Bank /Szymon Nowak /Getin Bank/


1 bramka – Łukasz Grzelak /Getin Bank/, Dawid Idzik /Getin Bank/,

Michał Mikołajczewski /Galeria Słupecka/, Krzysztof Maciejewski /Galeria Słupecka/, Łukasz Stawski /Galeria Słupecka/, Mirosław Kwaśny /Galeria Słupecka/, Michał Mikołajczeski / Galeria Słupecka /

Kamil Ceglewski /Jóźwiak/, Błażej Adamczyk /Jóźwiak/,

Robert Tadeusz /Familiada/, Grzegorz Hofman /Familiada/,

Borys Michalak /Fabnet/, Dawid Jagodziński /Gregor Stal/, Bartosz Dymowski /Gregor Stal/

Radosław Szefer /Gałęzewice Team/, Mateusz Ludwiczak /Gałęzewice Team/, Tomasz Kubasiak /Gałęzewice Team/, Szymon Hejna / Gałęzewice Team/

Eryk Nowak /Strażak Strzałkowo/, Filip Maćkowiak /Strażak Strzałkowo/,

Grzegorz Błaszczyk /Budowlańcy/,

Paweł Gurgull /Grzelak/,

Sebastian Jagodziński / Grzelak Cienin Zaborny/

Mirosław Balcerowski /Ergo Hestia/,

Kamil Kamińśki /Stolarze Mikołajczyk/ Łukasz Mikołajczyk / Stolarze Mikołajczyk /

Rafał Krukowski / Warta /

Fabian Maćkowiak / Fabnet /

ŻÓŁTE KARTKI
2 – Kamil Skibiński /Budowlańcy/
1 – Adam Grzelak /Getin Bank/Łukasz Grzelak / Getin Bank /, Norbert Nowakowski /Galeria Słupecka/, Borys Michalak /Fabnet/, Fabian Maćkowiak /Fabnet/, Szymon Stawowy /Fabnet/, Adrian Kluczkowski /Fabnet/, Kacper Woźniak /Fabnet/ Marcin Grześkowiak /Budowlańcy/, Piotr Jałoszyński /Gałęzewice Team/, Piotr Krukowski /Alfa/, Jakub Waszak /Warta/, Piotr Paszek /Warta/, Kamil Mikołajczyk /Gregor Stal/, Filip Mrugalski /Gregor Stal/Paweł Jamruszka / Strażak Kamień /,

CZERWONE KARTKI
1 – Marcin Jankowski /Grzelak/

1- Mateusz Mikołajczyk / Gregor Stal/

1 – Karol Grzywiński / Galeria Słupecka/

1 bramka samobójcza:

Witkowski Krzysztof /Galeria Słupecka/

Mateusz Walczak / Strażak Kamień/