III Nocny Bieg Uliczny 5 z Pasją
III Nocny Bieg Uliczny 5 z Pasją

W piątek 15.09.2017 r. odbył się III Nocny Bieg Uliczny – 5 z Pasją „ Kręci Mnie Bezpieczeństwo”

Organizatorami  byli:  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy wraz z Komendą Powiatową Policji, firma YO&GO , Urząd Miasta , Stowarzyszenie „ Z Wiatrem i Pod Wiatr” oraz Miejski Dom Kultury .

Ogromne podziękowania dla Firmy ” Usługi Ogólnobudowlane – Jacek Wałowski” , Ochotniczej Straży Pożarnej z Słupcy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Piotrowice za liczne przybycie i pomoc w zabezpieczeniu terenu podczas biegu.

Piątkowe nocne bieganie w Słupcy spotkało się z pełną akceptacją lokalnej społeczności. Limit uczestników do biegu był 150 osób. Ku uciesze organizatorów limit został wyczerpany. Wystartowało 110 osób, dobiegło do mety 109.

Tegoroczna 5 z Pasją wzbogacona była o pomiar czasu obsługiwany przez firmę YO&GO, każdy uczestnik biegu może odczytać swój czas na stronie: https://results.chronotrack.com/event/results/event/event-33516

Sama impreza po biegu zakończyła się wspólnym biesiadowaniem za halą MOSiR przy rewelacyjnej grochowce. Podczas konsumpcji można było obejrzeć kilka odcinków kultowej kreskówki “Reksio”. Wśród biegaczy rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez:

Mrówka, Fit Fun Club , Bodo Sport, Urząd Miasta.

Skip to content