„Jesień z Badmintonem w Słupcy”
„Jesień z Badmintonem w Słupcy”

Jesień z badmintonem’2016
Na hali MOSiR w Słupcy 15 października rozegrano turniej badmintona „Jesień z badmintonem ‘2016. Organizatorem turnieju byli: Sekcja badmintona UKS „KOPERNIK”
MOSiR Słupca, Plastolan Polska Sp. z o.o. Słupca, Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Kierownik turnieju: Jerzy Bania, sędzia główny Andrzej Kończak, sekretariat: Agnieszka
Kończak – Górniak, Sylwia Jankowska, obsługa techniczna Anna Kończak, Grzegorz Zajączkowski . Udział wzięło 32 uczestników. Po 10 godzinnym maratonie w poszczególnych
kategoriach zwyciężyli:
OPEN:
kobiety:
1.Szalaty Sandra Gniezno
2.Stefańska Magda Giezno
3.Laskowska Ewelina Gniewkowo
4.Tomaszewska Lidia Gniewkowo
5.Cichowlas Kamila Gniewkowo
mężczyźni:
1.Haase Maciej Dominowo
2.Przybyszewski Kamil Gniezno
3.Chojnacki Jacek Gniezno
4.Ansion Jonasz UKS Kopernik Słupca
5.-8. Szyniszewski Patryk UKS Kopernik Słupca
Wieliński Michał Dominowo
Kędziora Marcel UKS Kopernik Słupca
Pogorzelski Bartosz Dominowo
9.Łukasz Szymański Dominowo
10.Grudzień Roch Poznań
11.Urbański Bartosz Gniewkowo
12.–13.Dranikowski Wojciech UKS Kopernik Słupca
Radzikowski Adam Gniewkowo
mężczyźni + 40:
1.Nawrocki Zbigniew Gniezno
2.Dolata Zbigniew Gniezno
3.Marcinkowski Paweł  Inowrocław
4.Żurek Ireneusz Świebodzin
5.-8.Aleksander Marek Gniewkowo
Wojciechowski Dawid Poznań
Machiński Marek Gniezno
Chwiałkowski Mirosław Gniewkowo
9.Wideholc Marcin Gniewkowo
10.Fałdziński Radosław Gniezno
11.Wiśniewski Tomasz Gniewkowo
12.-13.Maćkowski Tomasz Inowrocław
Wesołowski Wojciech Gniewkowo
gra parami:
open:
kobiety:
1.Stefańska Magda / Szalaty Sandra
2.Tomaszewska Lidia / Cichowlas Kamila
mężczyźni:
1.Haase Maciej / Pogorzelski Bartosz
2.Chojnacki Jacek / Przybyszewski Kamil
3.Wieliński Michał / Szymański Łukasz
4.Grudzień Roch / Wojciechowski Dawid
mężczyźni + 40
1.Nawrocki Zbigniew / Januchowski Paweł
2.Dolata Zbigniew / Grzeczka Jarosław
3.Fałdziński Radosław / Machiński Marek
4.Maćkowski Tomasz / Marcinkowski Paweł
5.Wiedeholc Marcin / Wiśniewski Tomasz
6.Wesołowski Wojciech / Chwiałkowski Mirosław
OPEN – gra mieszana:
1.Szalaty Sandra / Chojnacki Jacek
2.Stefańska Magda / Przybyszewski Kamil
3.Laskowska Ewelina / Urbański Bartosz
4.Cichowlas Kamila / Aleksander Marek
5.Tomaszewska Lidia / Chwiałkowski Mirosław
Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe medale i dyplomy.
Organizatorzy dla wszystkich uczestników zabezpieczyli ciepłe napoje.