Ku pamięci płk. Jana Szypowskiego
Ku pamięci płk. Jana Szypowskiego
No i stało się to, co wszyscy po cichu przewidywali…
Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jest nieubłagane i nie pozostawia Nam możliwości przeprowadzenia wydarzenia w ramach współzawodnictwa…
Zgodnie z informacjami zawartymi pod adresem strony rządowej: https://www.gov.pl/…/Do-25kwietnia-przedluzamy-zasady…
„Możliwe będzie również uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu do 25 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych)”
Dlatego zmuszeni jesteśmy przygotować dla Was trening, pozbawiony współzawodnictwa, gdzie każdy z Was będzie walczył ze swoimi słabościami, a nie z rywalem…
Korzystając z obiektu sportowego na otwartym powietrzu przy zachowaniu limitu zawodników nie większego niż 25 uczestników, w dniu 24.04.2021r przeprowadzone zostanie wydarzenie ku pamięci płk. Jana Szypowskiego w formie treningu/sprawdzianu, gdzie każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje postępy w formie wyniku, jak również utrzymanie tempa oraz realizacje założeń poprzez sprawdzenie międzyczasów co 400 metrów. Formuła ta ma głównie sprawdzić wasz aktualny stan wytrenowania.
Wyniki zostaną udostępnione on-line.
Aktualna rozpiska dot. serii:
Marsz NW – 17:15
Seria A – 17:45 3 km
Seria B – 18:15 3 km
Seria X – 18:45 5 km
Seria Y – 19:25 5 km
Seria C – 20:05 3 km
Seria Z – 20:35 5 km
Godziny startów mogą być opóźnione w przypadku, gdy wszyscy uczestnicy nie opuszczą obiektu przed startem kolejnej serii
Bezpieczeństwo:
1. Wydarzenie pozbawione jest współzawodnictwa – jednakże uczestnicy otrzymają swoje czasy, celem przeanalizowania swojego postępu.
2. Na teren obiektu uczestnicy będą wpuszczani w przypisanych grupach nie większych niż 25 osób. Limit nie dotyczy obsługi.
3. Pomiędzy grupą, która zakończy trening, a która rozpocznie, przewidziano 10 minut przerwy.
4. Pakiet przysługuje osobom, które opłaciły start w VI Biegu Leśnika i można odebrać go przed wyznaczoną serią.
5. Biuro zlokalizowane będzie poza obiektem sportowym na parkingu (prosimy o zachowanie dystansu oraz zakrywanie ust i nosa)
6. Po zakończonym treningu należy niezwłocznie opuścić obiekt trasą wyznaczoną przez zarządcę.
7. Indywidualne wyniki zawodników będą udostępnione na FB. Organizator nie będzie wyświetlał wyników ani też ich drukował.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia na obiekt lub też nakazanie jego opuszczenia, dla osób które nie będą stosowany się do Rozporządzenia Rady Ministrów w zakresie COVID.
9. W trackie treningu obiekt jest wyłączony z użytku zewnętrznego.
10. Należy do biura zgłosić się z wydrukowanym własnoręcznie podpisanym oświadczeniem stanowiącym załącznik do regulaminu
Skip to content