Majowa Przygoda Rowerowa za nami
Majowa Przygoda Rowerowa z okazji Dnia Dziecka w ramach kręcenia kilometrów Powiat na rower z Karoliną Kocięcką. Udział wzięło 57 uczestników. Wystartowaliśmy z orlika przy Gajowej a naszą metą było boisko rekreacyjne w Piotrowicach. Dziękujemy wszystkim za obecność.
Dziękujemy Sołtysowi Piotrowic Mirosławowi Mirskiemu oraz strażakom OSP Piotrowice za pokaz z pierwszej pomocy i pokazanie wozu strażackiego z wyposażeniem. Do zobaczenia na kolejnych imprezach.




