Maraton Fitness „Gramy dla Waldka”
Maraton Fitness „Gramy dla Waldka”

W niedzielne popołudnie od godziny 16.00 rozpoczął się w hali MOSiR Maraton Fitness. Impreza została połączona z koncertem, który ma się odbyć w hali 22 listopada “Gramy dla Waldka”.

Fani sportu i rekreacji dopisali. Ćwiczenia dla uczestników były bardzo urozmaicone, jedne intensywne, kolejne relaksacyjne a jeszcze inne wyciskające pot. Maraton rozpoczął się od ćwiczeń Pilates pod kierunkiem Joanny Zastawy, potem trening przeprowadzili instruktorzy z Fit Fin Club, następnie Rafała Fryty Frydrychowicza przeprowadził pogadankę na temat treningu funkcjonalnego i obwodowego. Swoje propozycje przedstawili również Bartosz Pluciński „Kuźnia Sylwetki” Golina przedstawił ćwiczenia modelujące i ujędrniające pośladki, Barbara Sznajder – zajęcia z Jogi i Joanna Szrama – ZUMBA. W trakcie maratonu na salce przeprowadzono konsultacje kosmetyczne – Salon Gabriela, Salon “Siódme Niebo” zaprezentował masaże relaksacyjne, Tomasz Kuchowicz – trener personalny prowadził konsultacje ćwiczeń fitness i wykonywał analizę składu ciała. Better Life zaoferował catering dietetyczny, Jump World z Wrześni przedtawił swoje ćwiczenia i zabawy na trampolinach, firma XS Energy – prezentowała energetyczne napoje.
Na koniec maratonu spośród uczestników, którzy wzięli udział we wszystkich konkurencjach wylosowano karnety i upominki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim trenerom, instruktorom i firmom, które włączyły się w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego Maratonu Fitness.

 

Skip to content