Mistrzostwa Miasta w badmintonie
Mistrzostwa Miasta w badmintonie

Mistrzostwa Miasta w badmintonie!

Na hali MOSiR 17 marca rozegrano II Turniej Badmintona w kategorii dzieci i młodzieży w ramach mistrzostw miasta Słupcy z udziałem 65 uczestników w 10 kategoriach rozegrano 103 mecze. Organizatorem turnieju byli: Sekcja badmintona UKS Kopernik Słupca, MOSiR Słupca. Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzią głównym Andrzej Kończak, sekretariat Sylwia Jankowska, Wojciech Hawro. Obsługa techniczna Beata Maliszewska, Marek Brzuśkiewicz.

Wyniki II turnieju:

kategoria kl. I – II SP

dziewczęta:

1.Amelia Zielińska UKS Płomyk Mąkolno

chłopcy:

1.Artur Świątek Leszno

2.Noe Lipiecki UKS Sokół Gniezno

3.Marcel Witt UKS Sokół Gniezno

4.Kajetan Rąbczewski UKS Kopernik Słupca

5.Antoni Kujawski UKS Sokół Gniezno

kategoria kl: III – IV SP

dziewczęta:

1.Kinga Pietrzak UKS Sokół Gniezno

2.Kornelia Gołaszewska UKS Płomyk Mąkolno

3.Weronika Woźniak UKS Płomyk Mąkolno

4.Iga Bielarz UKS Sokół Gniezno

5.-6.Wiktoria Chudziak UKS Płomyk Mąkolno

Liliana Cieślewicz UKS Sokół Gniezno

7.-8.Magdalena Dziel UKS Sokół Gniezno

Marianna Świercz UKS Sokół Gniezno

chłopcy:

1.Kacper Stankiewicz UKS Płomyk Mąkolno

2.Mikołaj Chudziak UKS Płomyk Mąkolno

3.Szymon Grobelski UKS Płomyk Mąkolno

4.Mateusz Rąbczewski UKS Kopernik Słupca

5.-6.Jędrzej Wawrzynek Leszno

Sebastian Maćkowiak Leszno

7.Kryspin Kowalski UKS Płomyk Mąkolno

kategoria kl: V – VI SP

dziewczęta :

1.Amelia Kujawska UKS Sokół Gniezno

2.Aleksandra Chmiel UKS Kopernik Słupca

3.Nina Kwiatkowska UKS Płomyk Mąkolno

4.Ewelina Momot UKS Sokół Gniezno

5.-6.Oliwia Nowicka UKS Sokół Gniezno

Amelia Kośmicka UKS Sokół Gniezno

7.-8.Magdalena Gozdecka UKS Sokół Gniezno

Nikola Chudzik UKS Sokół Gniezno

chłopcy:

1.Sebastian Strykowski  Konin

2.Maksymilian Kamiński UKS Sokół Gniezno

3.Bartosz Gauden UKS Płomyk Mąkolno

4.-6.Kacper Patrzek UKS Sokół Gniezno

Gracjan Plamowski UKS MTB Smecz Konin

Szymon Pasternak UKS Sokół Gniezno

7.-9.Igor Lipiecki UKS Sokół Gniezno

Jakub Ignaszak UKS Sokół Gniezno

Nataniel Gawron UKS Sokół Gniezno

kategoria kl VII SP + gimnazjum

dziewczęta:

1.Bocian Aleksandra Konin

2.Anna Blejwas UKS Kopernik Słupca

3.Michalina Charuba UKS Płomyk Mąkolno

4.Dominika Patrzek UKS Sokół Gniezno

5.-8.Wiktoria Jaskólska UKS Płomyk Mąkolno

Aneta Łukasik UKS Płomyk Mąkolno

Angelika Cieślewicz UKS Sokół Gniezno

Julia Lewandowska UKS Sokół Gniezno

9.-12.Zuzanna Kośmicka UKS Sokół Gniezno

Julia Kaźmierczak UKS MTB Smecz Konin

Julia Klimczak UKS Płomyk Mąkolno

Ola Wodnicka UKS Płomyk Mąkolno

chłopcy:

1.Eryk Paluszyński  Konin

2.Joachim Jaskólski UKS Płomyk Mąkolno

3.Krystian Nijaki UKS Płomyk Mąkolno

4.-6.Kacper Stube UKS Sokół Gniezno

Mateusz Lisiecki UKS Sokół Gniezno

Oliwier Kowalski UKS Sokół Gniezno

7.-9.Cyprian Świercz UKS Sokół Gniezno

Daniel Pasterniak UKS Sokół Gniezno

Dawid Kościucha UKS MTB Smecz Konin

10.-11.Mateusz Chmiel UKS Kopernik Słupca

Bartosz Pietrzak UKS Sokół Gniezno

kategoria szkół ponadgimnazjalnych

dziewczęta:

1.Natalia Blejwas UKS Kopernik Słupca

2.Patrycja Nawrocka UKS Sokół Gniezno

chłopcy:

1.Jakub Duras UKS Sokół Gniezno

2.Jakub Hołoga UKS Sokół Gniezno

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono medale wszystkim pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw miasta Słupcy na 2018 rok.

kategoria kl. I – II SP

dziewczęta:

1.Amelia Zielińska UKS Płomyk Mąkolno

chłopcy:

1.Świątek Artur Leszno

2.Antoni Kujawski UKS Sokół Gniezno

3.Kajetan Rąbczewski UKS Kopernik Słupca

kategoria kl: III – IV SP

dziewczęta:

1.Kinga Pietrzak UKS Sokół Gniezno

2.Kornelia Gołaszewska UKS Płomyk Mąkolno

3.Weronika Woźniak UKS Płomyk Mąkolno

chłopcy:

1.Kacper Stankiewicz UKS Płomyk Mąkolno

2.Mikołaj Chudziak UKS Płomyk Mąkolno

3.Szymon Grobelski UKS Płomyk Mąkolno

4.Mateusz Rąbczewski UKS Kopernik Słupca

kategoria kl: V – VI SP

dziewczęta:

1.Amelia Kujawska UKS Sokół Gniezno

chłopcy:

1.Sebastian Strykowski Smecz Konin

2.Bartosz Gauden UKS Płomyk Mąkolno

kategoria kl VII SP + gimnazjum

dziewczęta:

1.Anna Blejwas UKS Kopernik Słupca

2.Wiktoria Jaskólska UKS Płomyk Mąkolno

3.Aneta Łukasik UKS Płomyk Mąkolno

4.Julia Klimczak UKS Płomyk Mąkolno

chłopcy:

1.Eryk Paluszyński Smecz Konin

2.Joachim Jaskólski UKS Płomyk Mąkolno

3.Krystian Nijak UKS Plomyk Mąkolno

4.-5.Mateusz Chmiel UKS Kopernik Słupca

Bartosz Pietrzak UKS Sokół Gniezno

kategoria szkół ponadgimnazjalnych

dziewczęta:

1.Natalia Blejwas UKS Kopernik Słupca

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono statuetki, pamiątkowe dyplomy oraz

upominki rzeczowe. Wśród uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe.

Skip to content