Mistrzostwa Miasta w Badmintonie Słupca '2020 pod patronatem Burmistrza Miasta Słupcy
Mistrzostwa Miasta w Badmintonie Słupca '2020 pod patronatem Burmistrza Miasta Słupcy

W hali MOSiR 26 września rozegrano ostatni turniej badmintona w ramach mistrzostw miasta Słupcy z udziałem 33 uczestników. Organizatorem turnieju byli: Sekcja Badmintona UKS „KOPERNIK” w Słupcy, MOSiR Słupca, Urząd Miasta w Słupcy.
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ MINISTRSTWO SPORTU I TURYSTYKI oraz
Burmistrz Miasta Słupcy. Kierownikiem turnieju był Jerzy Bania, sędzią głównym Andrzej Kończak, sekretariat Agnieszka Kończak Górniak i Wojciech Hawro.

Turniej rozegrano w 9 kategoriach. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Szkoły podstawowe:
klasy I-II:
dziewczęta
1.Karbowska Aleksandra UKS Iskra SP Sarbice
2.Ostrowska Gabriela UKS Iskra SP Sarbice
3.Pietrzak Anna UKS Iskra SP Sarbice
4.Budzińska Marta SP1 UKS Kopernik Słupca
5.Misiak Zuzanna UKS Iskra SP Sarbice
chłopcy:
1.Kowalski Nikodem POWERBAD Gniezno
2.Idziak Mikołaj UKS Iskra SP Sarbice
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Zielińska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
2.Łukaszewska Julia UKS Iskra SP Sarbice
3.Dudek Andżelika UKS Iskra SP Sarbice
4.Zych Antonina UKS Iskra SP Sarbice
5.-6.Lamprycht Marika UKS Płomyk Mąkolno
Strużyńska Magdalena UKS Płomyk Mąkolno
chłopcy:
1.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno
2.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik SP 1 Słupca
3.Kujawski Antoni UKS POWERBAD Gniezno
klasy V-VI:
dziewczęta:
1.Pietrzak Kinga POWERBAD Gniezno
2.Dudek Małgorzata UKS Iskra SP Sarbice
3.Śmiglewska Karina UKS Iskra SP Sarbice
4.Gołaszewska Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
5.-6.Chudziak Wiktoria UKS Płomyk Mąkolno
Woźniak Weronika UKS Płomyk Mąkolno
7.Białecka Zuzanna SP 1 UKS Kopernik Słupca
chłopcy:
1.Dudek Kacper UKS Iskra SP Sarbice
2.Stankiewicz Kacper UKS Płomyk Mąkolno
3.Myśliński Adam UKS Płomyk Mąkolno
klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Kujawska Amelia PWERBAD Gniezno
2.Mamot Ewelina POWERBAD Gniezno
3.Mroczkowska Natalia UKS Płomyk Mąkolno
chłopcy:
1.Kowalski Kacper POWERBAD Gniezno
2.Skutecki Adrian UKS Płomyk Mąkolno
Szkoła ponadpodstawowa:
chłopcy:
1.Kowalski Oliwier UKS POWERBAD Gniezno
2.Kasprzyk Gracjan UKS POWERBAD Gniezno
Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono medale a wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw miasta Słupcy:/zaliczane dwa turnieje/
klasy I-II:
dziewczęta
1.Karbowska Aleksandra UKS Iskra SP Sarbice
2.Ostrowska Gabriela UKS Iskra SP Sarbice
chłopcy:
1.Kowalski Nikodem POWERBAD Gniezno
2.Idziak Mikołaj UKS Iskra SP Sarbice
klasy III-IV:
dziewczęta:
1.Zielińska Amelia UKS Płomyk Mąkolno
2.Łukaszewska Julia UKS Iskra SP Sarbice
3.Dudek Andżelika UKS Iskra SP Sarbice
4.Zych Antonina UKS Iskra SP Sarbice
5.Lamprycht Marika UKS Płomyk Mąkolno
6.Strużyńska Magdalena UKS Płomyk Mąkolno
chłopcy:
1.Kujawski Antoni UKS POWERBAD Gniezno
2.Cichy Jakub UKS Płomyk Mąkolno
3.Rąbczewski Kajetan UKS Kopernik SP 1 Słupca
klasy V-VI:
dziewczęta:
1.Pietrzak Kinga POWERBAD Gniezno
2.Śmiglewska Karina UKS Iskra SP Sarbice
3.Gołaszewska Kornelia UKS Płomyk Mąkolno
4.Dudek Małgorzata UKS Iskra SP Sarbice
5.Chabecka Marika UKS Płomyk Mąkolno
6.Białecka Zuzanna SP 1 UKS Kopernik Słupca
chłopcy:
1.Dudek Kacper UKS Iskra SP Sarbice
2.Stankiewicz Kacper UKS Płomyk Mąkolno
3.Krajewski Tymoteusz UKS Kopernik Słupca / SP Koszuty
4.Kowalski Krypin UKS Płomyk Mąkolno
5.Myśliński Adam UKS Płomyk Mąkolno
klasy VII-VIII:
dziewczęta:
1.Kujawska Amelia POWERBAD Gniezno
2.Mamot Ewelina POWERBAD Gniezno
3.Mroczkowska Natalia UKS Płomyk Mąkolno
4.Kwiatkowska Nina UKS Płomyk Mąkolno
chłopcy:
1.Kowalski Kacper POWERBAD Gniezno
2.Pasternak Szymon Sokół Gniezno
3.Wesolowski Igor UKS Płomyk Mąkolno
4.Kocański Kamil UKS Płomyk Mąkolno
5.Gauden Bartosz UKS Płomyk Mąkolno
Szkoła ponadpodstawowa:
dziewczęta:
1.Patrzek Dominika Sokół Gniezno
2.Pohl Weronika POWERBAD Gniezno
3.Białecka Gabriela UKS Kopernik Słupca / III LO Konin
chłopcy:
1.Kowalski Oliwier POWERBAD Gniezno
2.Pasternak Daniel Sokół Gniezno
3.Kasprzyk Gracjan POWERBAD Gniezno
W mistrzostwach miasta w trzech turniejach udział wzięło 52 zawodników minimum 2 turnieje zaliczyło 39 zawodników i zawodniczek.
Zdobywcom trzech pierwszych miejsc statuetki, pamiątkowe dyplomy oraz upominki rzeczowe wręczali Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk zastępca Burmistrza Jacek Szczap oraz Prezes UKS Kopernik Wojciech Hawro.
Rozlosowano nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników trzeciego turnieju.