Od 14.04.2017r. Słupecka Liga Orlika rozpoczyna się o godz. 18:00
Od 14.04.2017r. Słupecka Liga Orlika rozpoczyna się o godz. 18:00

Zaczynamy o godz. 18:00 14.04.2017 r.

14.04.2017 r.
godz. 18:00 Warta – Stolarze
godz. 18:30 Ergo Hestia – Getin Bank
godz. 19:00 Jóźwiak – Galeria Słupecka
godz. 19:30 Familiada – Fabnet
godz. 20:00 OSP – Alfa
godz. 20:30 Gregor Stal – Budowlańcy
godz. 21:00  Strażak Kamień – Gałęzewice
21.04.2017 r.
godz. 18:30 OSP – Budowlańcy
godz. 19:00 Alfa – Strażak
godz. 19:30 Gregor Stal – Gałęzewice
godz. 20:00 Jóźwiak – Stolarze
godz. 20:30 Galeria Słupecka – Fabnet
godz. 21:00 Warta – Getin Bank
godz. 21:30 Familiada – Ergo Hestia

28.04.2017 r.
godz. 18:00 OSP – Strażak Kamień
godz. 18:30Budowlańcy – Gałęzewice
godz. 19:00 Alfa –  Strażak Kamień
godz.19:30 Jóźwiak – Fabnet
godz. 20:00 Stolarze – Getin Bank
godz. 20:30 Galeria Słupecka – Ergo Hestia
godz. 21:00 Warta – Familiada

05.05.2017 r.
godz. 18:00 Jóźwiak – Getin Bank
godz. 18:30 Fabnet – Ergo Hestia
godz. 19:00 Stolarze – Familiada
godz. 19:30 Galeria Słupecka – Warta
godz. 20:00 OSP – Gałęzewice
godz. 20:30 Strażak – Strażak Kamień
godz. 21:00 Alfa – Gregor Stal

12.05.2017 r.
godz. 18:00 OSP – Strażak Kamień
godz. 18:30 Strażak – Gregor Stal
godz. 19:00 Budowlańcy – Alfa
godz. 19:30 Jóźwiak – Ergo Hestia
godz. 20:00 Getin Bank – Familiada
godz. 20:30 Fabnet – Warta
godz. 21:00 Stolarze – Galeria Słupecka

RUNDA  REWANŻOWA

19.05.2017 r.
godz. 18:00 Galeria Słupecka – Getin Bank
godz. 18:30 Ergo Hestia – Warta
godz. 19:00 Familiada – Jóźwiak
godz. 19:30 Stolarze – Fabnet
godz. 20:00 Gregor Stal –  Strażak Kamień
godz. 20:30 Alfa – Gałęzewice Team
godz. 21:00 Budowlańcy – Strażak

26.05.2017 r.
godz. 18:00 Warta – Jóźwiak
godz. 18:30 Fabnet – Getin Bank
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Familiada
godz. 19:30 Stolarze – Ergo Hestia
godz. 20:00 Gregor Stal – OSP
godz. 20:30 Budowlańcy – Strażak Kamień
godz. 21:00 Strażak – Gałęzewice

02.06.2017 r.
godz. 18:00 Stolarze – Warta
godz. 18:30 Getin Bank – Ergo Hestia
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Jóźwiak
godz. 19:30 Fabnet – Familiada
godz. 20:00 Alfa – OSP
godz. 20:30 Budowlańcy – Gregor Stal
godz. 21:00 Gałęzewice –  Strażak Kamień

09.06.2017 r.
godz. 18:00 Budowlańcy – OSP
godz. 18:30 Strażak – Alfa
godz. 19:00 Gałęzewice – Gregor Stal
godz. 19:30 Stolarze – Jóźwiak
godz. 20:00 Fabnet – Galeria Słupecka
godz. 20:30 Getin Bank – Warta
godz. 21:00 Ergo Hestia – Familiada

23.06.2017 r.
godz. 18:00 Strażak – OSP
godz. 18:30 Gałęzewice – Budowlańcy
godz. 19:00  Strażak Kamień – Alfa
godz. 19:30 Fabnet – Jóźwiak
godz. 20:00 Getin Bank – Stolarze
godz. 20:30 Ergo Hestia – Galeria Słupecka
godz. 21:00 Familiada – Warta

30.06.2017 r.
godz. 18:00 Getin Bank-  Jóźwiak
godz. 18:30 Ergo Hestia – Fabnet
godz. 19:00 Familiada – Stolarze
godz. 19:30 Warta – Galeria Słupecka
godz. 20:00 Gałęzewice – OSP
godz. 20:30  Strażak Kamień – Strażak
godz. 21:00 Gregor Stal – Alfa

07.07.2017 r.
godz. 18:00  Strażak Kamień – OSP
godz. 18:30 Gregor Stal – Strażak
godz. 19:00 Alfa – Budowlańcy
godz. 19:30 Ergo – Hestia Jóźwiak
godz. 20:00 Familiada – Getin Bank
godz. 20:30 Warta – Fabnet
godz. 21:00 Galeria Słupecka – Stolarze

godz. 22:00 zakończenie ligi