Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety” w Słupcy!
Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety” w Słupcy!

Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety” w Słupcy!

Finał wojewódzki 56. edycji ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O srebrne muszkiety – 2017” odbędzie się 9 maja br. na strzelnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy. Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie Beata Nadgrodkiewicz z MOSiR i Karol Biadasz- instruktor strzelectwa, który w 2012 r. zainicjował i koordynował przebieg wojewódzkiego finału w Słupcy. Były to jak do tej pory największe zmagania wojewódzkie w ciągu ostatnich kilkunastu lat, gdyż udział wzięło w nich 99 zawodników.

Tegoroczny finał wojewódzki organizowany jest przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy oraz Stowarzyszenie „Z Wiatrem i Pod Wiatr”, które pozyskało na ten cel środki z ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Słupcy konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Miejskiej Słupca w roku 2017 r.

W rywalizacji będą uczestniczyć drużyny uczniowskie ze szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsze zespoły reprezentować będą nasze województwo w finale centralnym, który przeprowadzony zostanie w dniach 29-31 maja 2017 r. w obiektach Cywilno-Wojskowego Zespołu Sportowego „Zawisza” w Bydgoszczy.

Na zwycięzców czeka trofeum – Srebrne Muszkiety!.

Skip to content