PANOWIE PANIOM. Zostały dwa dni
PANOWIE PANIOM. Zostały dwa dni

Co jesteś w stanie zrobić dla swojej kobiety? Nagraj krótki filmik jak bardzo jesteś w stanie się poświęcić dla swojej wybranki i podziel się nim z nami. Nie musi to być wyczyn sportowy. Może jest coś co chciałaby Wasza wybranka, na co czeka od dawna z waszej strony, a wy nie jesteście wstanie się przełamać. 8 marca i Dzień Kobiet jest świetną okazją by udowodnić, jak ważna jest ona dla was. Nie gotujesz – ugotuj! Jesteś kanapowcem – stań się aktywny! Jesteś nietaneczny – zatańcz! Nie śpiewasz – zaśpiewaj! Najlepszy filmik nagrodzimy!

Panowie ci mali i ci duzi na Wasze filmiki czekamy do  4 marca do godz. 15:005 marca pojawią się one na naszym facebooku. Ten z nich, który do 7 marca do godz. 24:00

Filmy możecie przesyłać na adres biuro@mosirslupca.pl WYNIKI już 8 marca na naszej stronie!

Pamiętajcie o wyrażeniu zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów konkursu Panowie – Paniom oraz jej patronów medialnych na potrzeby przeprowadzenia wyżej wymienionego konkursu sportowego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późn.zm.).Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku przez organizatorów konkursu Panowie – Paniom oraz jej patronów medialnych w ramach promocji konkursu.

Skip to content