Powalczy dwanaście drużyn
Powalczy dwanaście drużyn

Dobiegły końca zapisy do drugiej edycji Siatkarskiego Grand Prix MOSiR. Do rywalizacji w pierwszym turnieju przystąpi dwanaście zespołów. Widzimy się 16 listopada w hali przy Kopernika 13.

Skip to content