Powalczy dwanaście drużyn
Dobiegły końca zapisy do drugiej edycji Siatkarskiego Grand Prix MOSiR. Do rywalizacji w pierwszym turnieju przystąpi dwanaście zespołów. Widzimy się 16 listopada w hali przy Kopernika 13.



