Pożegnanie lata 2018
Pożegnanie lata 2018

8 września nad jeziorem słupeckim odbył się festyn „Pożegnanie Lata”.
Imprezę zorganizował MOSiR przy współpracy z Jurkiem Górczyńskim dyrektorem pubu Szopa Bosmana i MDK w Słupcy. O bezpieczeństwo na wodzie zadbał WOPR Kosewo.
Jedną z głównych atrakcji był spływ kajakowy dookoła “Szwedzkiego Kopca”, którego punktem kulminacyjnym była plaża, gdzie uczestnicy szukali skarbu ufundowanego przez Urząd Miasta. Zabawy dla dzieci przygotowała Alicja Hławka z słupeckiego Klubu Mam a stoiska rekreacyjne pracownicy MOSiR. Impreza działa się dwutorowo. Podczas, gdy uczestnicy spływu kajakowego opływali powoli jezioro chwilami stojąc i ciesząc się z zapachu wody i atmosfery kończącego się lata, na brzegu trwały zabawy dzieciaków na dmuchańcach, stoiskach rekreacyjnych i występach uczniów z Szkoły Muzycznej Yamaha. Na scenie pojawili się: Martyna Dopierała, Dominika Grzelczak, Darek Kozłowski, Daria Kowalówczana, Amelia Imbirowicz, Natasza Grześkiewicz, Wiktor Golonka i koleżanki, Zuzia Dyc, Natalia Szlachetka, Aleksandra Malewicz, Rosana Chojnacka, Zespół wokalny szkoły.
Poziom śpiewających uczniów Yamahy był bardzo wysoki. Impreza Pożegnania Lata 2018 zakończyła się dla każdego inaczej. Kajakarze piekli kiełbasy przy ognisku, młodzi artyści porozchodzili się po koncercie po plaży a coraz liczniejsi słupczanie po prostu cieszyli się atmosferą.

Skip to content