Prośba o niekorzystanie z basenu kąpielowego na promenadzie!!!!
Prośba o niekorzystanie z basenu kąpielowego na promenadzie!!!!

Słoneczna pogoda sprzyja spacerom na promenadzie. W ramach przygotowania do sezonu letniego przeprowadzono czyszczenie i impregnację pomostów oraz małej infrastruktury. Obecnie prowadzone są działania w basenie kąpielowym.

Prosimy o nie wchodzenie do basenu ponieważ woda nie spełnia jeszcze wymaganych parametrów.

Skip to content