Prośba o niekorzystanie z basenu kąpielowego na promenadzie!!!!
Słoneczna pogoda sprzyja spacerom na promenadzie. W ramach przygotowania do sezonu letniego przeprowadzono czyszczenie i impregnację pomostów oraz małej infrastruktury. Obecnie prowadzone są działania w basenie kąpielowym.
Prosimy o nie wchodzenie do basenu ponieważ woda nie spełnia jeszcze wymaganych parametrów.



