Edycja 2023 r.

TERMINARZ na 2023 rok

Strzelnica miejska MOSiR w Słupcy, ul. Gajowa 2
I runda 15.04.2023 r. godz. 10:00
II runda 14.05.2023 r. godz. 10:00
III runda 11.06.2023 r. godz. 10:00 – Dzień Otwartej Strzelnicy
IV runda 02.07.2023 r. godz. 10:00
13.08.2023 r. godz. 10:00 Zawody strzeleckie z okazji „Wawrzynek Słupeckich”
V runda 10.09.2023 r. godz. 10:00
VI runda 08.10.2023 r. godz. 10:00
VII runda 05.11.2023 r. godz. 10:00
12.11.2023 r. godz. 10:00 – Podsumowanie lig i zawody drużynowe z okazji Odzyskania Święta Niepodległości

WYNIKI Ligi strzeleckiej z KbKs – 2022 rok

Wyniki z I rundy /15.04.2023 r./

Kategoria juniorzy młodsi

1. Maja Maślińska – 158 pkt.

1. Nowakowski Jakub – 200 pkt.
2. Szymon Derengowski – 199 pkt.
3. Jan Derengowski Jan – 132 pkt.
4. Hubert Błoniewski – 114 pkt.

Kategoria juniorzy

1. Wiktoria Zielińska – 193 pkt.
2. Daria Jasińska – 161 pkt.
3. Maja Kruszyńska – 159 pkt.
4. Julia Czechowska – 130 pkt.

1. Alan Siwiński – 177 pkt.
2. Marcel Piwoński – 149 pkt.
3. Szymon Olejniczak – 118 pkt.
4. Adrian Grajek – 58 pkt.

Kategoria seniorzy
1. Mariusz Maciejewski – 212 pkt.
2. Karol Szczepankiewicz – 208 pkt.
3. Piotr Kulczewski Piotr – 201 pkt.
4. Piotr Misun – 185 pkt.
5. Marek Szczypuła – 165 pkt.
6. Marcin Janaszak – 156 pkt.
7. Szymon Organiściak – 136 pkt.
8. Dawid Cieśliński – 108 pkt.

Wyniki z II rundy /15.04.2023 r./

Kategoria juniorzy młodsi

1. Maja Maślińska – 189 pkt.
2. Maria Skarbińska – 36 pkt.

1. Nowakowski Jakub – 209 pkt.
2. Szymon Derengowski – 208 pkt.
3. Jan Derengowski Jan – 96 pkt. /125 pkt. + 137 pkt./

Kategoria juniorzy

1. Daria Jasińska – 195 pkt.
2. Julia Czechowska – 172 pkt.

1. Alan Siwiński – 208 pkt. /191 pkt./
2. Szymon Olejniczak – 184 pkt.
3. Marcel Piwoński – 180 pkt.

Kategoria seniorzy

1. Katarzyna Piwońska 161 pkt. + /185 pkt./

1. Andrzej Machowiak – 234 pkt. +/224 pkt./
2. Tomasz Chojnacki – 204 pkt. +/197 pkt./
3. Robert Jarząbek – 201 pkt. +/227 pkt./
4. Karol Szczepankiewicz – 197 pkt.
5. Mariusz Maciejewski – 189 pkt.
6. Piotr Misun – 186 pkt.
7. Marcin Janaszak – 184 pkt.
8. Dawid Cieśliński – 159 pkt.
9. Szymon Organiściak – 119 pkt. +/120 pkt./

Wyniki z IV rundy /02.07.2023 r./

Kategoria juniorzy młodsi

1. Szymon Derengowski – 209 pkt.
2. Hubert Błoniewski – 163 pkt.
3. Jan Derengowski Jan – 116 +107 pkt.

Kategoria juniorzy

1. Kinga Sieczka – 176 pkt.
2. Daria Jasińska – 167 pkt.

1. Alan Siwiński – 185 pkt.
2. Szymon Olejniczak – 168 pkt.
3. Adrian Grajek – 102 pkt.

Kategoria seniorzy

1. Katarzyna Piwońska 169 pkt. + /190 pkt./

1. Mariusz Maciejewski – 218 pkt.
2. Andrzej Machowiak – 213 pkt. +/221 pkt. + 235 pkt./
3. Karol Szczepankiewicz – 202 pkt.
4. Piotr Kukawka – 198 pkt.
5. Piotr Misun – 161 pkt.
6. Dawid Cieśliński – 155 pkt.
7. Szymon Organiściak – 141 pkt. +/119 pkt./
8. Marcin Janaszak – 132 pkt.

13.08.2023 r.  Zawody strzeleckie z okazji „Wawrzynek Słupeckich”

Kategoria OPEN Kobiet

1. Majka Kruszyńska – 131 pkt.
2. Kamila Głowala – 123 pkt.
3. Magdalena Mirosławska – 118 pkt.
4. Julia Czechowska – 116 pkt.
5. Kinga Sieczka – 111 pkt.
6. Wiktoria Zielińska – 106 pkt.
7. Maria Skarbińska – 104 pkt.
8. Daria Nowak – 96 pkt.
9. Wiktoria Dudek – 95 pkt.
10. Ewelina Grzybowska-Szubert – 90 pkt.
11. Dagmara Frydrychowicz – 82 pkt.
12. Małgorzata Góranowska – 74 pkt.
13. Julia Szubert – 73 pkt.
14. Agnieszka Łechtańska – 65 pkt.
15. Klaudia Nowaczyk – 33 pkt.
16. Katarzyna Łechtańska – 23 pkt.
17. Martyna Kaźmierowska – 0 pkt.
18. Justyna Kaźmierowska – 0 pkt.
19. Aleksandra Góranowska – 0 pkt.

Kategoria OPEN Mężczyzn

1. Piotr Kulczewski – 136 pkt.
2. Piotr Kukawka – 135 pkt.
3. Piotr Górecki – 131 pkt.
4. Piotr Błoniewski – 131 pkt.
5. Maciej Zielenow – 125 pkt.
6. Andrzej Majewski – 123 pkt.
7. Szymon Olejniczak – 120 pkt.
8. Mariusz Maciejewski – 116 pkt.
9. Marcin Żyła – 114 pkt.
10. Jarosław Kiczyński – 112 pkt.
11. Mariusz Waszak – 104 pkt.
12. Tomasz Pachuta – 98 pkt.
13. Robert Śmiechowska – 96 pkt.
14. Szymon Derengowski – 95 pkt.
15. Rafał Szymaszek – 89 pkt.
16. Marek Szczypuła – 88 pkt.
17. Jakub Jeske – 87 pkt.
18. David Grabiński – 79 pkt.
19. Mateusz Budziński – 78 pkt.
20. Edwin Żyła – 76 pkt.
21. Bronisław Górzyński – 74 pkt.
22. Szymon Tecław – 42 pkt.
23. Bartosz Góranowski – 17 pkt.
24. Bartosz Nowak – 12 pkt.
25. Mikołaj Pachuta – 7 pkt.
26. Oliwier Pachuta – 0 pkt.

Skip to content