Wyniki – sezon 2023

TERMINARZ LIGI W KARABINKU PNEUMATYCZNYM na sezon 2023

TERMINY:

Strzelnica sportowa MOSiR, ul. Gajowa 1

11.01.2023 r.
25.01.2023 r.
15.02.2023 r.
22.02.2023 r.
01.03.2023 r.
15.03.2023 r.
29.03.2023 r. – zawody drużynowe i podsumowanie ligi.

Rozpoczęcie zawodów godz. 16:30

WYNIKI  z pierwszej kolejki /11.01.2023 r./

*Szkoły podstawowe

1. Jakub Nowakowski – 120,7 pkt.

*Szkoły ponadpodstawowe

1. Majka Kruszyńska – 143,8 pkt.
2. Wiktoria Zielińska – 126
3. Kinga Andrzejewska – 111,9

1. Szymon Olejniczak – 141,7
2. Patryk Ryźlak – 134,5
3. Szymon Olejniczak – 127,3

*seniorzy

1. Andrzej Machowiak – 149,7 pkt.
2. Piotr Misun – 140,9
3. Tomasz Chojnacki – 135,6
4. Zbigniew Gizelski – 131,2
5. Karol Szczepankiewicz – 129,3
6. Piotr Błoniewski – 116,8
7. Jarosław Kiczyński – 113,9
8. Sławomir Janoszek – 110,8
9. Grzegorz Hyk – 98

WYNIKI z drugiej kolejki /25.01.2023 r./

*Szkoły podstawowe
1. Maria Brzeziński – 140,0 pkt. + 125,3

1. Jakub Nowakowski – 127,5 pkt.
2. Hubdert Błoniewski – 89,4 + 89,2

*Szkoły ponadpodstawowe
1. Daria Jasińska – 128,5 pkt.
2. Wiktoria Zielińska – 121,6
3. Kinga Andrzejewska – 105,8
4. Majka Kruszyńska – 104,2
5. Maja Maślińska – 69,3 + 132,4

1. Alan Siwiński – 144,3 + 154,6 pkt
2. Szymon Olejniczak – 131,7 + 141,9
3. Marcel Piwońśki – 130,7
4. Patryk Ryźlak – 105,8 + 160,4
5. Mateusz Budziński – 87,8

*seniorzy
1. Dagmara Frydrychowicz 129,8 pkt. + 117,1
2. Danuta Kulczyńska 36,8 + 58,1

1. Piotr Misun – 145,6
2. Andrzej Machowiak – 135,5 pkt. + 154,3
3. Łukasz Kawa 135,3
4. Zbigniew Gizelski – 125,5
5. Piotr Błoniewski – 123,3
6. Mariusz Maciejewski 116,2 + 86,3
7. Jarosław Kiczyński – 115,8
8. Piotr Kukawka 95,1 + 97,5

WYNIKI z trzeciej kolejki /15.02.2023 r./

*Szkoły podstawowe

1. Hubert Błoniewski – 80,6 pkt.
2. Rafał Duszyński – 68,7 + 85,6

*Szkoły ponadpodstawowe
1. Daria Jasińska – 151,4
2. Michalina Pitka – 144,1
3. Wiktoria Zielińska – 131,9
4. Majka Kruszyńska – 124,4

1. Alan Siwiński – 156,2 pkt. + 142,5
2. Szymon Olejniczak – 155,3
3. Jakub Nowakowski – 131,9
4. Wiktor Gmyrek – 122
5. Bartosz Leśniewicz – 93,7

*seniorzy
1. Dagmara Frydrychowicz 142,9 pkt.
2. Agata Ejchorszt – 126,9 + 116,8

1. Mariusz Maciejewski – 108,6
2. Sławomir Janaszek – 103,4
3. Tomasz Chojnacki – 102,1
4. Piotr Błoniewski – 100,3

Skip to content