Ruszyła pierwsza kolejka Słupeckiej Ligi Futsalu
Ruszyła pierwsza kolejka Słupeckiej Ligi Futsalu

19 listopada w hali MOSiR ruszyła pierwsza kolejka Słupeckiej Ligi Futsalu. Udział bierze 6 drużyn.

FC Słupca – The Blues 4:4 (2:2)
bramki: 3 min. 0:1 Konrad Kobylarek, 4 min. 1:1 Aleksander Stawski, 9 min. 1:2 Konrad Kobylarek, 10 min. 2:2 Michał Mikołajczewski, 28 min. 3:2 Adrian Nadgrodkiewicz, 31 min. 4:2 Michał Mikołajczewski, 31 min. 4:3 Konrad Kobylarek, 38 min. 4:4 Adam Kowalski, żółta kartka: Michał Mikołajczewski

Mieczownica – Getin Bank Słupca 1:8 (1:6)
bramki: 2 min. 0:1 Patryk Krawiec, 4 min. 0:2 Patryk Jasiak, 9 min. 0:3 Szymon Nowak, 11 min. 1:3 Krystian Wojtaś, 17 min. 1:4 Patryk Krawiec, 19 min. 1:5 Kacper Remisz, 20 min. 1:6 Patryk Jasiak, 22 min. 1:7 Hubert Zauer, 29 min. 1:8 Patryk Krawiec, czerwona kartka: Mateusz Wojtaś

Fabnet Team – Meble Mikołajczyk 1:4 (0:1)
bramki: 19 min. 0:1 Eryk Kamiński, 27 min. 1:1 Kuba Grzelak, 31 min. 1:2 Jakub Woźniak, 39 min. 1:3 Eryk Kamiński, 40 min. 1:4 Mateusz Mikołajczyk, żółta kartka: Hubert Śmiechowski

1. Getin Bank Słupca 1 3 8:1
2. Meble Mikołajczyk 1 3 4:1
3. The Blues  1 1 4:4
4. FC Słupca  1 1 4:4
5. Fabnet Team  1 0 1:4
6. Mieczownica  1 0 1:8

Zdjęcia „Głos Słupcy” Piotr Stróżyk.

TERMINARZ Słupeckiej Ligi FUTSALU na 2018/2019 rok

1. FC Słupca
2. Mieczownica
3. FABNET TEAM
4. Meble Mikołajczyk
5. GETIN  BANK  Słupca
6. The Blues

I KOLEJKA: 19.11.2018 r.

godz. 18:15 – 18:55 FC Słupca – The Blues           4:4 (2:2)
 
godz. 19:00 – 19:40 Mieczownica – Getin Bank        1:8 (1:6)

godz. 19:45 – 20:25 Fabnet Team – Meble Mikołajczyk 1:4 (0:1)

II KOLEJKA: 26.11.2018 r.

godz. 18:15 – 18:55  Mieczownica – Fabnet Team

godz. 19:00 – 19:40 FC Słupca – Getin Bank

godz. 19:45 – 20:25 The Blues – Meble Mikołajczyk

III KOLEJKA: 03.12.2018 r.

godz. 18:15 – 18:55 The Blues – Mieczownica

godz. 19:00 – 19:40 Getin Bank – Fabnet Team

godz. 19:45 – 20:25 FC Słupca – Meble Mikołajczyk

IV KOLEJKA: 10.12.2018 r.

godz. 18:15 – 18:55 FC Słupca – Fabnet Team

godz. 19:00 – 19:40 Meble Mikołajczyk – Mieczownica

godz. 19:45 – 20:25 Getin Bank – The Blues

V KOLEJKA: 17.12.2018 r.

godz. 18:15 – 18:55 Meble Mikołajczyk – Getin Bank

godz. 19:00 – 19:40 FC Słupca – Mieczownica

godz. 19:45 – 20:25 Fabnet Team – The Blues

RUNDA  REWANŻOWA

VI KOLEJKA: 07.01.2019 r.

godz. 18:15 – 18:55 The Blues  – FC Słupca

godz. 19:00 – 19:40 Getin Bank – Mieczownica

godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – Fabnet Team

VII KOLEJKA: 14.01.2019 r.

godz. 18:15 – 18:55 Fabnet Team – Mieczownica

godz. 19:00 – 19:40 Getin Bank – FC Słupca

godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – The Blues

VIII KOLEJKA: 21.01.2019 r.

godz. 18:15 – 18:55 Mieczownica – The Blues

godz. 19:00 – 19:40 Fabnet Team – Getin Bank

godz. 19:45 – 20:25 Meble Mikołajczyk – FC Słupca

IX KOLEJKA: 28.01.2019 r.

godz. 18:15 – 18:55 Fabnet Team – FC Słupca

godz. 19:00 – 19:40 Mieczownica – Meble Mikołajczyk

godz. 19:45 – 20:25 The Blues – Getin Bank

X KOLEJKA: 04.02.2019 r.

godz. 18:15 – 18:55 Getin Bank – Meble Mikołajczyk

godz. 19:00 – 19:40 Mieczownica – FC Słupca

godz. 19:45 – 20:25 The Blues – Fabnet Team

około godz. 20:30 zakończenie ligi