Słupecka Amatorska Drużynowa Liga Tenisa Stołowego – Wyniki, tabela, klasyfikacja najlepszy zawodnik i najlepsza para deblowa
Słupecka Amatorska Drużynowa Liga Tenisa Stołowego – Wyniki, tabela, klasyfikacja najlepszy zawodnik i najlepsza para deblowa

Słupecka Amatorska Drużynowa Liga Tenisa Stołowego

TABELA

1. Andro Team 10 19 36:14
2. TOP SPIN 9 18 44:1
3. ROD Róża 11 17 30:25
4. OSiR Kleczew 3 10 16 24:26
5-6. JACK&VALDI 9 15 31:14
TT Lądek Team 9 15 31:14
7. NO NAME Team 11 14 17:38
8. Bank Spółdzielczy 11 14 15:40
9. OSiR Kleczew 1 8 13 23:17
10. OSiR Kleczew 2 10 13 20:30
11. MKS MOS 1 10 13 17:33
12. MKS MOS 2 9 9 5:40

MECZE:

OSIR KLECZEW 3 TT LĄDEK TEAM 1 : 4
ANDRO TEAM BANK SPÓŁDZIELCZY 4 : 1
MKS MOS 1 MKS MOS 2 4 : 1
JACK&VALDI NO NAME TEAM 2 : 3
MKS MOS 2 JACK&VALDI 0 : 5
OSIR KLECZEW 1 NO NAME TEAM 4 : 1
TT LĄDEK TEAM ANDRO TEAM 2 : 3
ROD „RÓŻA” BANK SPÓŁDZIELCZY 4 : 1
OSIR KLECZEW 2 OSIR KLECZEW 3 2 : 3
OSIR KLECZEW 3 ANDRO TEAM 0 : 5
OSIR KLECZEW 1 JACK&VALDI 2 : 3
BANK SPÓŁDZIELCZY TT LĄDEK TEAM 0 : 5
TT LĄDEK TEAM ROD „RÓŻA” 2 : 3
ANDRO TEAM OSIR KLECZEW 1 3 : 2
OSIR KLECZEW 2 MKS MOS 2 4: 1
NO NAME TEAM MKS MOS 1 2: 3
TOP-SPIN JACK&VALDI 5: 0
MKS MOS 2 NO NAME TEAM 2: 3
TOP-SPIN BANK SPÓŁDZIELCZY 5 : 0
MKS MOS 1 JACK&VALDI 0 : 5
ROD „RÓŻA” ANDRO TEAM 2 : 3
TT LĄDEK TEAM MKS MOS 1 5 : 0
JACK&VALDI BANK SPÓŁDZIELCZY 5 : 0
TOP-SPIN ANDRO TEAM 4 : 1
BANK SPÓŁDZIELCZY MKS MOS 2 4 : 1
ANDRO TEAM MKS MOS 1 4 : 1
JACK&VALDI OSIR KLECZEW 3 4 : 1
MKS MOS 1 OSIR KLECZEW 1 2 : 3
BANK SPÓŁDZIELCZY NO NAME TEAM 4 : 1
ANDRO TEAM OSIR KLECZEW 2 3 : 2
TT LĄDEK TEAM TOP-SPIN 0 : 5
OSIR KLECZEW 2 BANK SPÓŁDZIELCZY 4 : 1
NO NAME TEAM ANDRO TEAM 0 : 5
MKS MOS 2 ROD „RÓŻA” 0 : 5
JACK&VALDI OSIR KLECZEW 2 5 : 0
BANK SPÓŁDZIELCZY MKS MOS 1 3 : 2
NO NAME TEAM TT LĄDEK TEAM 1 : 4
OSIR KLECZEW 3 TOP-SPIN 0 : 5
ANDRO TEAM MKS MOS 2 5 : 0
OSIR KLECZEW 3 ROD „RÓŻA” 3 : 2
BANK SPÓŁDZIELCZY OSIR KLECZEW 1 0 : 5
MKS MOS 1 OSIR KLECZEW 2 3 : 2
TOP-SPIN ROD „RÓŻA” 5 : 0
OSiR KLECZEW 2-TOP SPIN 0:5
TT Lądek TEAM – MKS MOS 2 5:0
ROD Róża – NO NAME TEAM 4:1
BANK SPÓŁDZIELCZY – OSiR KLECZEW 3 1:4
ROD Róża – MKS MOS 1 4:1
OSiR KLECZEW 3 – MKS MOS 2 5:0
OSiR KLECZEW 3 – NO NAME TEAM 3:2
TOP SPIN – OSiR KLECZEW 1 5:0
NO NAME TEAM – TOP SPIN 0:5
JACK&VALDI – ROD Róża 2:3
OSiR KLECZEW 3 – MKS MOS 1 4:1
TT Lądek – OSiR KLECZEW 1 2:3
ROD Róża – OSiR KLECZEW 1 1:4
OSiR KLECZEW 2 – NO NAME TEAM 2:3
OSiR KLECZEW 2 – TT Lądek TEAM 1:4
ROD Róża – OSiR KLECZEW 2 2:3
01.10.2020 r. TT Lądek – OSiR II 4:1
01.10.2020 r. No Name Team – OSiR II 3:2
07.10.2020 r. godz. 18:00 TT Lądek – OSiR I 2:3
07.10.2020 r. godz. 19:15 ROD Róża – OSiR I 1:4
08.10.2020 r. godz. 18:00 Top Spin – OSiR II 5:0
08.10.2020 r. godz. 19:15 ROD Róża – OSiR II 2:3

Andro Team – Jack&Valdi
TT Lądek – Jack&Valdi
MKS MOS I – Top Spin
MKS MOS II – OSiR I
MKS MOS II – Top Spin
OSiR I – OSiR II
OSiR I – OSiR III

NAJLEPSZY ZAWODNIK

18 pkt.
Tomasz Zaradzki /TOP SPIN/
17 pkt.
Jarosław Blejwas /TOP SPIN/
15 pkt.
Arkadiusz Baśkiewicz /TT Lądek Team/
Sylwia Cieślicka /Andro Team/
14 pkt.
Waldemar Kołodziejczak /Jack&Valdi/
12 pkt.
Jacek Zatylny /Jack&Valdi/
Arkadiusz Miętkiewicz /ROD Róża/
Zbigniew Miętkiewicz /ROD Róża/
Mikołaj Jezierski /OSiR III Kleczew/
Krzysztof Baśkiewicz /TT Lądek Team/
10 pkt.
Paweł Balcerzak /Andro Team/
9 pkt.
Szymon Molski /MKS MOS I Słupca/
7 pkt.
Marek Puchalski/OSiR I Kleczew/
Gabriel Szymendera /No Name Team/
6 pkt.
Krzysztof Działąk /OSiR III Kleczew/
Daniel Szacowny /OSiR I Kleczew/
5 pkt.
Mateusz Molski/MKS MOS II Słupca/
Jan Andrzejewski /Bank Spółdzielczy Słupca/
Mariusz Grzelak /OSiR II Kleczew/
Jarosław Czapski /OSiR I Kleczew/
4 pkt.
Zbigniew Cieślicka /Andro Team/
Daniel Szacowny /OSiR II Kleczew/
Piotr Kołodziejczak /No Name Team/
Marek Łuczak/OSiR II Kleczew/
3 pkt.
Patryk Ryźlak /MKS MOS I Słupca/
Jerzy Podbielniak /Bank Spółdzielczy Słupca/
Marek Dylewski /Bank Spółdzielczy Słupca/
2 pkt.
Dariusz Targas /OSiR II Kleczew/
Adrian Albanowski /No Name Team/
1 pkt.
Eryk Tomczak /MKS MOS I Słupca/
Leszek Tomczak /No Name Team/

NAJLEPSZA PARA DEBLOWA

9 pkt.
Tomasz Zaradzki/Jarosław Blejwas /TOP SPIN/
7 pkt.
Arkadiusz Baśkiewicz/Krzysztof Baśkiewicz /TT Lądek Team/
6 pkt.
Sylwia Cieślicka/Paweł Balcerzak /Andro Team/
Mikołaj Jezierski/Krzysztof Działak /OSiR III Kleczew/
5 pkt.
Jacek Zatylny/Waldemar Kołodziejczak /Jack&Valdi/
Zbigniew Miętkiewicz/Arkadiusz Miętkieicz /ROD Róża/
4 pkt.
Jerzy Podbielniak/Marek Dylewski /Bank Spółdzielczy Słupca/
3 pkt.
Patryk Ryźlak/Szymon Molski /MKS MOS I Słupca/
Mariusz Grzelak/Marek Łuczak /OSiR II Kleczew/
2 pkt.
Piotr Kołodziejczak/Adrian Albanowski /No Name Team/
Jarosław Czapski/Marek Puchalski /OSiR I Kleczew/
1 pkt.
Eryk Tomczak/Szymon Molski /MKS MOS I Słupca/
Zbigniew Cieślicki/Paweł Balcerzak /Andro Team/
Daniel Szacowny/Marek Łuczak /OSiR II Kleczew/
Daniel Szacowny/Marek Puchalski /OSiR I Kleczew/
Jarosław Czapski/Daniel Szacowny /OSiR I Kleczew/
Gabriel Szymendera/Adrian Albanowski /No Name Team/
Zbigniew Miętkiewicz/Czesław Dominiczak /ROD Róża/