Stadion/Płyta treningowa/Orlik

Stadion 2024

STYCZEŃ 2024

27/28.01 godz.10:00 (do godz.14:00 28.01.2024 r.)  rezerwacja stadionu WOŚP Pasjonaci

LUTY 2024 

21.02. godz. 14:30-16:30 rezerwacja orlika Akademia Młodych Orłów – WZPN Poznań

MARZEC 2024

03.03. godz. 12:00 Bieg Tropem Wilczym

KWIECIEŃ 2024

07.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Wikęd Luzino /płyta główna/
21.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Lechia Gdańsk /płyta główna/

MAJ 2024

04.05. godz. 9:30-13:00 Turniej Akademii /boisko boczne/
12.05. godz. 9:30-13:00 Turniej Akademii /boisko boczne/
12.05. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Chemik Bydgoszcz /płyta główna/
18.05. godz. 9:00-13:00 Turniej Akademii /1/2 boiska bocznego i orlik/
19.05. godz. 16:00 KKP Słupczanka –  Victoria Osielsko/płyta główna/

CZERWIEC 2024

01.06. godz. 16:00 lub 17:00 KKP Słupczanka – LFA Szczecin /płyta główna/

SIERPIEŃ 2024

30/31.08 godz. 8:00-22:00 rezerwacja stadionu, płyty treningowej, orlik SKP Słupca

 

 

Stadion 2023

STYCZEŃ 2023

28/29.01 godz.    rezerwacja stadionu WOŚP Pasjonaci

Marzec 2023

19.03. godz. 14:00 SKP Słupca – Mieszko Gniezno – stadion
24.03. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – I kolejka /orlik/
25.03. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Orlik Miłosław – stadion
25.03. godz. 14:00 SKP Słupca – KKS Kalisz – stadion
26.03. godz. 11:00 SKP Słupca – Lotnik 1997 Poznań – stadion
31.03. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – II kolejka /orlik/

KWIECIEŃ 2023

01.04. godz. 10:00 SKP Słupca – Olimpia Koło – boisko boczne
01.04. godz. 11:00 SKP Słupca – Przemysław Poznań – stadion
01.04. godz. 15:00 SKP Słupca – Kasztelania Brudzew – boisko boczne
06.04. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Victoria Września – stadion
06.04. godz. 14:00 SKP Słupca – Antonio Jarocin – stadion
06.04. godz. 17:00 SKP Słupca – Wiara Lecha Robakowo – stadion
07.04. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – III kolejka /orlik/
13.04. godz. 9:30 Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej /orlik/
14.04. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – IV kolejka /orlik/
15.04. godz. 11:00 SKP Słupca – Kotwica Kórnik – stadion
15.04. godz. 13:30 SKP Słupca – Pogoń Książ Wlkp. – boisko boczne
15.04. godz. 14:30 SKP Słupca – Lipno Stęszew – stadion
16.04. godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin – stadion
16.04. godz. 10:30-14:00 SKP Słupca – turniej- orlik i połowa boiska bocznego /Sz. Nowak/
16.04. godz. 13:00 SKP MOS Słupca – Osiek Wielki – stadion
16.04. godz. 13:30 SKP Słupca – UKS 7 Konin – boisko boczne
16.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Kania Gostyń – stadion
21.04. godz. 8:45 Turniej piłki nożnej – MOS  /orlik/
21.04. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – V kolejka /orlik/
25.04. godz. 9:30 3-bój LA dziewczyn i chłopców – MOS – stadion
26.04. godz. 9:30 4-bój LA dziewczyn i chłopców – MOS – stadion
28.04. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – VI kolejka /orlik/
29.04. godz. 13:00 SKP Słupca – Victoria Września – stadion
29.04. godz. 16:00 SKP Słupca – APR Reissa Jarocin – stadion
30.04. godz. 11:00 SKP Słupca – AP Talenty Poznań – stadion
30.04 godz. 14:00 SKP MOS Słupca – SMS APR Ślesin – stadion
30.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Lipno Stęszew – stadion

Maj 2023

06.05. godz. 17:00 SKP Słupca – Iskra Szydłowo – stadion
07.05. godz. 11:00 SKP MOS – TUR Turek – stadion
07.05. godz. 11:00 SKP MOS – TUR Turek – boisko boczne
07.05. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – VII kolejka /orlik/
09.05. godz. 9:30 Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szkolna Liga LA dziewcząt i chłopców – MOS – stadion
09.05. godz. 15:30 Turniej piłki nożnej z okazji Święta 3 Maja w kat. przedszkolaki i klasy I-II SP /orlik i płyta boczna/
09.05. godz. 17:30 Turniej piłki nożnej z okazji Święta 3 Maja w kat. klasy III-IV, kl. V-VI SP /orlik i płyta boczna/
10.05. godz. 18:00 SKP Słupca – Zjednoczeni Rychwał – boisko boczne
10.05. godz. 9:30 Rejon 3-bój LA dziewczyn i chłopców – MOS – stadion
11.05. godz. 9:30 Rejon 4-bój LA dziewczyn i chłopców – MOS – stadion
12.05. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – VIII kolejka /orlik/
13.05. godz. 10-12:30 KKP Słupczanka – turniej /połowa boiska bocznego – orlik/
13.05. godz. 13:30 SKP Słupca – SMS Ślesin – boisko boczne
13.05. godz. 16:00 SKP Słupca – Orion Skulsk – boisko boczne
14.05. godz. 11:00 SKP – Błękitni Psary Polskie – boisko boczne
14.05. godz. 17:30 KKP Słupczanka – Grom Wolsztyn – stadion
16.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu w 4 Boju LA – stadion
18.05. godz. 9:30 Mistrzostwa Rejonu w 3 Boju LA – stadion
19.05. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – IX kolejka /orlik/
20.05. godz. 10-12:30 KKP Słupczanka – turniej /połowa boiska bocznego/
20.05. godz. 11:00 SKP MOS Słupca – Mieszko Gniezno – stadion
20.05. godz. 13:30 SKP Słupca – Mieszko II Gniezno – boisko boczne
20.05. godz. 17:00 SKP Słupca – Obra Kościan – stadion
21.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Polonia Leszno – stadion
26.05. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – X kolejka /orlik/
27.05. godz. 10:00 i 12:00 „Majowa szwendaczka” – trasa piesza 10 km i 20 km /start i meta orlik i strzelnica/
27.05. godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin – boisko boczne
27.05. godz. 12:30 SKP Słupca – Sokół Kleczew – boisko boczne
28.05. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Jarota Jarocin – stadion
30.05. godz. 9:30 3-bój LA dziewcząt i chłopców – MOS – stadion

Czerwiec 2023
01.06. godz. 9:00-15:00 Rezerwacja stadionu SP 3 Słupca
02.06. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – XI kolejka /orlik/
03.06. godz. 10:00 SKP MOS – Czarni Brzeźno – stadion
04.06. godz. 11:00 SKP – Orlik Miłosław – boisko boczne
04.06. godz. 11:00 SKP MOS – Dąbska AF – stadion
04.06. godz. 16:00 „Przygoda rowerowa” Słupca – Piotrowice /zbiórka orlik ul. Gajowa 2, meta boisko Piotrowice/
08.06. godz. 13:00 SKP Słupca – LKS Gołuchów – stadion
09.06. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – XII kolejka /orlik/
10.06. godz. 10:00 SKP – Warta Śrem – stadion
10.06. godz. 10:00 SKP – Victoria Września – boisko boczne
10.06. godz. 14:00 SKP – Górnik Konin – boisko boczne
11.06. godz. 10:00 SKP Słupca – Pelikan Niechanowo – stadion
11.06. godz. 11:00 SKP – Polonia Środa Wlkp. – boisko boczne
11.06. godz. 14:30-20:00 Mecz charytatywny – stadio
12.06. godz. 15:00-17:00 rezerwacja orlika /Szkoła Muzyczna/
16.06. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – XIII kolejka /orlik/
17.06. godz. 11:00 SKP MOS – Górnik Kłodawa – stadion
17.06. godz. 17:00 SKP Słupca – Polonia Leszno – stadion
18.06. godz. 10:00-15:00 Turniej orlika – SKP orlik/boisko boczne
19.06. godz. 10:00-12:00 Rezerwacja SP 1 stadion
20.06. godz. 12:00-14:00 Rezerwacja stadionu Policja
21.06. godz. 10:00 Spartakiada Osób Niepełnosprawnych – orlik
21.06. godz. 18:30 SKP Słupca – Concordia Murowana Goślina – stadion
22.06. godz. 8:00-15:00 Dmuchana Frajda orlik/boisko boczne
22.06. godz. 12:00-14:00 Rezerwacja stadionu Policja Krzysztof Filipiak
23.06. godz. 21:00 Nocny turniej „Mycy” – piłka nożna – orlik
24.06. godz. 11:00 SKP – KS Słupia – stadion
24.06. godz. 14:00 SKP MOS – Górnik Konin – stadion
24.06. godz. 21:30 Bieg Świetlików /orlik lub stanica wodna J. Górczyński/
30.06. godz.18:30 Słupecka Liga Orlika – XIV kolejka /orlik/

LIPIEC 2023

*01.07. godz. 7:00-23:00 Zakończenie sezonu SKP  /cały dzień/ rezerwacja całego obiektu – stadion
*14.07, godz. 10:00-12:00 Rezerwacja Akademia Reissa orlik
*16.07. godz. 8:00-10:00 rezerwacja stadionu /bieżnia i teren za bramką/ Pasjonaci Słupca
*17.07, godz. 8:30-10:00, 15:00-16:00 Rezerwacja Akademia Reissa boisko
*18.07, godz. 8:30-10:00, 15:00-16:00 Rezerwacja Akademia Reissa boisko
*19.07, godz. 8:30-10:00, 15:00-16:00 Rezerwacja Akademia Reissa boisko
*20.07, godz. 8:30-10:00, 15:00-16:00 Rezerwacja Akademia Reissa boisko
*21.07, godz. 8:30-10:00, 15:00-16:00 Rezerwacja Akademia Reissa boisko
*21.07, godz. 10:00-11:30 Rezerwacja Akademia Reissa orlik
*23.07. godz. 8:00-10:00 rezerwacja stadionu /bieżnia i teren za bramką/ Pasjonaci Słupca
*28.07, godz. 10:00-11:30 Rezerwacja Akademia Reissa orlik
*29.07, godz. 11:00 Sparing SKP Słupca

SIERPIEŃ 2023

*04.08, godz. 10:00-11:30 Rezerwacja Akademia Reissa orlik
*05.08. Wawrzynki Słupeckie
godz. 10:00 Bieg o Laur św. Wawrzyńca
godz. 13:00 Młodzieżowe Biegi Dziecięce
godz. 14:00 Bieg Rodzinny
*06.08. godz. 8:00-9:00 rezerwacja stadionu /bieżnia i teren za bramką/ Pasjonaci Słupca
*06.08. godz. 11:00 – 15:00 rezerwacja stadionu Słupczanka – sparing, godz. 12:00
*06.08. godz. 15:30 Sparing SKP Słupca
*12.08. godz. 17:00 Sparing KKP Słupczanka
*16.08. godz. 9:00 – 13:00 rezerwacja stadion T. Zastawa
*19.08 godz. 10:00 – 11:30 rezerwacja orlika APR Słupca
*19.08 godz. 10:00 – 12:00 rezerwacja płyty treningowej Sz. Nowak – sparing
*19.08 godz. 13:00 Mecz SKP Słupca – Lechia Kostrzyn – stadion
*19.08 godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin
*27.08. godz. 8:00-22:00 rezerwacja boiska bocznego i orlika
*29.08 godz. 18:00 Mecz SKP Słupca – Olimpia Koło – stadion
*30.08. godz. SKP Słupca – Wilki Wilczyn
*31.08. godz.14:00-22:00 rezerwacja orlika MOSiR/Dmuchana Frajda/STK Grom

WRZESIEŃ 2023

*01.09. godz.11:00 SKP Słupca – Polonia Leszno stadion
*02.09. godz. 12:00 SKP Słupca – Meblorz Swarzędz – stadion
*02.09. godz. 15:30 SKP Słupca – Polonia Leszno – stadion
*03.09. godz.16:30 KKP Słupczanka – Medyk Konin – stadion
*08.09. godz. 17:30 SKP Słupca – Olimpia Koło – płyta treningowa
*09.09. godz.10:00 SKP Słupca – Sokół Kleczew – stadion
*09.09. godz. 15:00 SKP MOS Słupca – Victoria Września – stadion
*09.09. godz. 13:00 SKP Słupca – Górnik Konin – płyta treningowa
*10.09. godz. 10:00 Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa/ orlik
*12.09. godz. 16:00 XXXVI Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Piłkarza i turniej „Waldiego” – przedszkolaki i kl. SP /orlik i płyta boczna/
*15.09. godz. 16:00 Mityng LA SP – stadion / godz. 18:00 Mityng LA Open – stadion
*15.09. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika I kolejka – orlik
*16.09. godz. 10:00 – 13:00 rezerwacja orlika i połowy boiska APR Słupca
*16.09. godz. 13:00 SKP Słupca – Polanin Strzałkowo – stadion
*16.09. godz. 16:30 SKP MOS Słupca – Warta Rumin – stadion
*17.09. godz. 10:00 Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa/orlik
*17.09 godz. 10:00 Mecz SKP Słupca – Jarota Jarocin – stadion
*17.09 godz. 16:30 Mecz KKP Słupczanka – JSS Toruń – stadion
*20.09 godz. 9:00 Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego
*22.09. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika II kolejka – orlik
*23.09. godz.11:00 SKP MOS Słupca – Pogoń Stawiszyn – stadion
*23.09. godz. 11:00 SKP Słupca – Zjednoczeni Rychwał – płyta treningowa
*23.09. godz.14:00 SKP Słupca – Mieszko Gniezno – stadion
*24.09. godz. 9:30 Turniej KKP Słupczanka rezerwacja całe boisko płyty treningowej
*28.09. godz. 12:00-14:00 Wynajem stadionu Policja
*29.09. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika III kolejka – orlik
*30.09. godz. 9:30 Turniej WZPN SKP Słupca – stadion
*30.09. godz. 13:00 SKP Słupca – Kłos Zaniemyśl – stadion
*30.09. godz. 16:00 SKP Słupca – Górnik Kłodawa – stadion
*30.09 godz. 13:00 SKP Słupca – Górnik Konin płyta treningowa
*30.09/01.10 godz. Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa

PAŻDZIERNIK 2023

*01.10. godz. 10:00 Turniej KKP Słupczanka rezerwacja pół boiska płyty treningowej plus orlik
*01.10. godz. 15:00 SKP Słupca – KKS Kalisz – stadion
*06.10. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika IV kolejka – orlik
*04.10. godz. 16:30 SKP Słupca – Tulisia Tuliszków – płyta treningowa
*07.10. godz. 11:00 SKP Słupca – Tur Turek – stadion
*08.10. godz. Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa
*08.10 godz.16:30 Mecz KKP Słupczanka – KS Pszczółki – stadion
*13.10. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika V kolejka – orlik
*14.10. godz. 10:00 Turniej KKP Słupczanka rezerwacja całe boisko płyty treningowej
*14.10. godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin – stadion
*14.10. godz. 13:00 SKP Słupca – Przemysław Poznań – stadion
*14.10 godz. 16:00 SKP Słupca – Polonia Środa Wlkp. – stadion

*15.10. godz. 9:30 – 13:00 rezerwacja orlika i bocznego APR Słupca
*17.10 godz. 9:30 Szkolna Liga LA – stadion
*20.10. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika VI kolejka – orlik
*21.10 godz. 10:00 SKP Słupca – Kasztelania Brudzew – stadion
*21.10. godz. 10:00 SKP Słupca – Górnik Konin – płyta treningowa
*21.10. godz. 13:00 SKP Słupca – Hetman Orchowo – stadion
*21.10. godz. 13:00 SKP Słupca – Tur Turek – płyta treningowa
*22.10. godz. 11:00 SKP Słupca – Górnik Konin – stadion
*22.10 godz.15:00 KKP Słupczanka – UKS Victoria SP 2 Sianów – stadion
*27.10. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika VII kolejka – orlik
*28.10. godz. 10:00 Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa/orlik /Sz. Nowak/
*28.10. godz. 15:00 Mecz SKP Słupca – UP AP Reissa Jarocin – stadion
*29.10. godz. 10:00 Turniej WZPN SKP Słupca – płyta treningowa/orlik

LISTOPAD 2023

*03.11. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika VIII kolejka – orlik

*04.11. godz. 10:00-14:00 rezerwacja turnieju WZPN APR Słupca – płyta treningowa
*04.11. godz. 10:00 SKP Słupca – APR Oranje Konin – stadion
*04.11. godz. 13:00 SKP Słupca – Polonus Kazimierz Biskupi – stadion
*05.11. godz. 11:00 SKP Słupca – Victoria Września
*05.11. godz. 11:00 SKP Słupca – Górnik Kłodawa – płyta treningowa
*10.11. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika IX kolejka – orlik
*12.11. godz. 11:00 Mecz SKP Słupca – Ostrovia Ostrów Wlkp. – stadion
*17.11. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika X kolejka – orlik
*18.11. godz. 10:00 SKP Słupca – Olimpia Koło – stadion

ROK 2024
KWIECIEŃ 2024
*23.04. godz. 9:30 4-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
*24.04. godz. 9:30 Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców – stadion
*26.04. godz. 9:30 3-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion

MAJ 2024
*09.05. godz. 9:30 Rejon 4-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
*10.05. godz. 9:30 Rejon 3-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
*17.05. godz. 9:30 3-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion

WRZESIEŃ 2024

10.09. godz. 15:00 Turniej z okazji Dnia Piłkarza i Turniej Waldiego

13.09. godz. 15:00 Mityng LA SP i OPEN