Stadion/Płyta treningowa/Orlik

Stadion 2024

STYCZEŃ 2024

27/28.01 godz.10:00 (do godz.14:00 28.01.2024 r.)  rezerwacja stadionu WOŚP Pasjonaci

LUTY 2024 

21.02. godz. 14:30-16:30 rezerwacja orlika Akademia Młodych Orłów – WZPN Poznań

MARZEC 2024

03.03. godz. 12:00 Bieg Tropem Wilczym
16.03. godz. 15:00 SKP Słupca – SMS Ślesin /stadion/ senior
17.03. godz. 11:00 SKP Słupca – Steico Noteć Czarnków /stadion/ junior
17.03. godz. 14:30 KKP Słupczanka – Jarota Jarocin /stadion/ sparing
23.03. godz. 11:00 SKP Słupca – Grodzisk Wlkp. /stadion/ junior
24.03. godz. 11:00 SKP Słupca – APR Poznań /stadion/ junior
24.03. godz. 14:30 SKP Słupca – Rawia Rawicz /stadion/ junior
28.03. godz. 11:00 SKP Słupca – Tur Turek /stadion/ junior
28.03. godz. 17:00 SKP Słupca – Sokół Kleczew /boisko boczne/ junior
30.03. godz. 11:00 SKP Słupca – Zjednoczeni Trzemeszno /stadion/ senior

KWIECIEŃ 2024

03.04. godz. 17:00 SKP Słupca – Polonia Środa Wlkp. /stadion/ W. Henke
05.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
06.04. godz. 12:00 SKP Słupca – APR Jarocin /stadion/ W. Henke
07.04. godz. 12:30 SKP Słupca – MKS Kania Gostyń /stadion/ T. Zastawa
07.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Wikęd Luzino /stadion/
10.04. godz. 9:00-15:00 Mistrzostwa Powiatu SP w piłce nożnej /PMOS/ – orlik
11.04. godz. 9:00-15:00 Mistrzostwa Powiatu SP w piłce nożnej /PMOS/ – orlik
12.04. godz. 9:00-15:00 Mistrzostwa Powiatu SP w piłce nożnej /PMOS/ – orlik
12.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
13.04. godz. 9:30-11:30 APR Słupca – turniej WZPN /orlik+płyta treningowa/
13.04. godz. 11:00 SKP Słupca – Polonia Golina /stadion/ P. Krawiec
13.04. godz. 13:30 SKP Słupca – Kasztelania Brudzew /płyta treningowa/ T. Zastawa
13.04. godz. 13:30-17:30 rezerwacja orlika Pawlak
13.04. godz. 16:30 SKP Słupca – Górnik Konin /stadion/ W. Henke
14.04. godz. 10:00 SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ M. Mielcarek
14.04. godz. 11:00 SKP Słupca – UKS 7 Konin /stadion/ L. Wyszyński
14.04. godz. 13:00 SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ M. Grabowski
17.04. godz. 18:00 SKP Słupca – Poznańska 13 /stadion/ W. Henke
19.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
20.04.godz. 16:00 SKP Słupca-Tur Turek /płyta treningowa/ Sz. Nowak
21.04. godz. 10:00 SKP Słupca turniej /płyta treningowa/ P. Krawiec
21.04. godz. 12:30 SKP Słupca – Grom Golina /stadion/ T. Zastawa
21.04. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Lechia Gdańsk /stadion/
23.04. godz. 9:30 3-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
24.04. godz. 9:30 4-bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
25.04. godz. 17:30 SKP MOS – KKS Kalisz /stadion/ W. Henke
26.04. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
27.04. godz. 10:00 SKP Słupca – LKS Godziesze /stadion/ T. Zastawa
27.04. godz. 13:30 SKP Słupca – Baszta Przedecz /płyta treningowa/ T. Zastawa
27.04. godz. 17:00 SKP Słupca – AP Poznań /stadion/ P. Krawiec
28.04. godz. 9:00-13:00 Turniej APR Słupca /płyta treningowa + orlik/

MAJ 2024

04.05. godz. 9:30-13:00 Turniej Akademii /orlik + boisko boczne/
05.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Polanin Strzałkowo /płyta treningowa/ T. Zastawa
05.05. godz. 14:00SKP Słupca – Olimpia Koło /płyta treningowa/ Sz. Nowak
07.05. godz. 16:00 Turniej piłki nożnej z okazji Konstytucji 3 Maja /boisko boczne + orlik/ MOSiR
09.05. godz. 9:30 Rejon 4-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
10.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
10.05. godz. 9:30 Rejon 4-Bój LA dziewcząt i chłopców – stadion
11.05. godz. 9:30 – 11:00 APR Słupca /orlik/
11.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Górnik Konin /płyta treningowa/ Sz. Nowak
11.05. godz. 11:00 SKP Słupca – AVIA Kamionki /stadion/ P. Krawiec
11.05. godz. 14:30 SKP Słupca – Kasztelania Brudzew /stadion/ L. Wyszyński
12.05. godz. 9:30-12:30 Turniej APR Słupca /orlik/
12.05. godz. 9:30-13:00 Turniej Akademii /boisko boczne/
12.05. godz. 16:00 KKP Słupczanka – Chemik Bydgoszcz /płyta główna/
12.05. SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ M. Mielcarek
15.05. godz. 18:00 SKP Słupca – Unia Swarzędz /stadion/ W. Henke
17.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
17.05. godz. 9:30 Liga LA Igrzyska dziewcząt i chłopców – stadion
18.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Ostrovia Ostrów Wlkp. /stadion/ W. Henke
18.05. godz. 14:00 SKP Słupca – Górnik Konin /stadion/ T. Zastawa
18.05. godz. 14:00 SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ Sz. Nowak
18.05. godz. 9:30-13:00 Turniej Akademii /boiska bocznego/
19.05. godz. 16:00 KKP Słupczanka –  Victoria Osielsko /płyta główna/
19.05. godz. 9:00-13:00 Turniej APR Słupca /orlik plus płyta boczna/
23.05. godz. 9:30 3-bój klasy 1-3
24.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
25.05.2025  „Majowa szwendaczka” częśc II – godz. 10:00 – trasa piesza na 20 km i godz. 12:00 trasa na 10 km /start Łężec/ – zbiórka i meta przy miejscu pchnięcia kulą na stadionie
25.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Wilki Wilczyn /stadion/ L. Wyszyński
25.05. godz. 11:00 SKP Słupca – LPFA Władysławów /płyta treningowa/ Sz. Nowak
25.05. godz. 17:00 SKP Słupca – Polonia Środa Wlkp. /stadion/ P. Krawiec
25.05. godz. 10:00 „Majowa szwendaczka” – trasa piesza na 20 km godz.10:00, 10 km godz. 12:00 /start Łężec, meta orlik/
26.05. godz. 11:00 SKP Słupca – Górnik Konin /płyta treningowa/ T. Zastawa
26.05. godz. 14:00 Turniej Skrzat /1/2 boiska bocznego i orlik/ Grabowski
26.05. godz. 13:00-16:00 rezerwacja orlika Samulczyk
29.05. godz. 8:30-14:00 Rezerwacja SP3 Dzień dziecka/sportu
29.05. godz. 18:00 SKP Słupca – KKS Kalisz /stadion. W. Henke
31.05. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika

CZERWIEC 2024

01.06. godz. 11:00 SKP Słupca – GKS Dopiewo /stadion/ P. Krawiec
01.06. godz.14:00 SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ P. Krawiec
01.06. godz. 16:00 lub 17:00 KKP Słupczanka – LFA Szczecin /płyta główna/
02.06. godz. SKP Słupca turniej orlik młodszy /płyta treningowa+orlik/ Grabowski
02.06. godz. 16:00 SKP Słupca – AT Krotoszyn /stadion/ T. Zastawa
07.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
08.06. godz. 10:00 SKP Słupca – APR Poznań /stadion/ W. Henke
08.06. godz.  13:30 SKP Słupca – Olimpia Koło /stadion/ L. Wyszyński
08.06. godz. SKP Słupca turniej /płyta treningowa+orlik/ Sz. Nowak
08.06. godz. 16:00-20:00 rezerwacja orlika P. Krawiec
10.06. godz. 14:30-17:00 rezerwacja orlika Szkoła Muzyczna
12.06. godz. 8-15:00 rezerwacja stadionu – turniej piłki nożnej/ PMOS W. Henke/
13.06. godz. 12:00-14:00 rezerwacja stadionu KKP Policja Słupca
13.06. godz. 8:00-15:00 rezerwacja orlika ZSE Słupca
14.06. godz. 18:30 Słupecka Liga Orlika
15.06. godz. 11:00 SKP Słupca – Górnik Konin /stadion/ P. Krawiec
15.06. godz. 16:00 SKP Słupca – Górnik Konin /płyta treningowa/ T. Zastawa
15.06. godz. 16:00 SKP Słupca – Polonia Leszno /stadion/ W. Henke
15.06. godz.            SKP Słupca – Górnik Kłodawa /płyta treningowa/ Sz. Nowak
16.06. godz. 11:00 SKP Słupca – Sokół Kleczew /stadion/ L. Wyszyński
20.06. godz. 8-14:00 rezerwacja orlika K. Filipiak
21.06. godz. 20:00 Nocny turniej „MYCY”
22.06. godz. 10:00 SKP Słupca – Victoria Września /stadion/ T. Zastawa
22.06. godz. 13:30 SKP Słupca – Górnik Konin /stadion/ L. Wyszyński
22.06. godz. 17:00 SKP Słupca – Grom Wolsztyn /stadion/ W. Henke
27.06. godz. 12:00-14:00 rezerwacja stadionu KKP Policja Słupca
28,29.06. godz. 8:00-22:00 rezerwacja stadionu SKP Słupca
30.06.  godz. 8:00 – 18:00 rezerwacja obiektu stadion OSP /cały obiekt, cały dzień/
30.06. godz. rezerwacja orlika Wygocki 12:00 – 15:00

LIPIEC 2024

*27.07. godz. 8:00-20:00 Rezerwacja płyta boczna/orlik/boisko do koszykówki/strzelnica – SOS Fort

SIERPIEŃ 2024

30/31.08 godz. 8:00-22:00 rezerwacja stadionu, płyty treningowej, orlik SKP Słupca

WRZESIEŃ 2024

10.09. godz. 15:00 Turniej z okazji Dnia Piłkarza i Turniej Waldiego
13.09. godz. 15:00 Mityng LA SP i OPEN
14.09.  „Wrześniowa szwendaczka” częśc II – godz. 10:00 – trasa piesza na 20 km i godz. 12:00 trasa na 10 km /start Łężec/ zbiórka i meta przy miejscu pchnięcia kulą na stadionie
26.09. godz. 12:00-14:00 rezerwacja stadionu KKP Policja Słupca

 

 

 

 

Skip to content