Turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka przeszedł już do historii. Od samego rana bawiliśmy się tenisem, będąc świadkami ciekawych pojedynków, pełnych zaangażowania i emocji. Do rywalizacji przystąpiło w kategoriach indywidualnych 32 zawodników i zawodniczek oraz 15 duetów w kategorii rodzic+dziecko.
W kategorii klas I-II chłopców
1 miejsce Gajewski Wojtek
2 miejsce Wojtkowski Wojtek
3 miejsce Buchalski Dominik
Kategoria klas I-II dziewcząt
1 miejsce Ziaja Maja
2 miejsce Heidrych Otylia
3 miejsce Czajka Iza
Klasy III-IV chłopców
1 miejsce Jędrzejczak Natan
2 miejsce Bieniek Dawid
3 miejsce Czarnecki Jan
4 miejsce Hoffman Wojtek
5 miejsce Kowalewski Stanisław
Klasy III-IV dziewcząt
1 miejsce Faryńska Oliwia
2 miejsce Nowakowska Zuzanna
Klasy V-VI chłopców
1 miejsce Suvorov Danil
2 miejsce Ciesielski Ignacy
3 miejsce Ziarniak Antoni
4 miejsce Przybylski Patryk
5 miejsce Kowalewski Jan
6 miejsce Graczyk Kajetan
Klasy V-VI dziewcząt
1 miejsce Wojtkowska Zofia
2 miejsce Grzelak Anna
3 miejsce Rudowicz Oliwia
4 miejsce Nowinowska Nadia
5 miejsce OLszewska Nikola
Klasy VII-VIII chłopców
1 miejsce Wojtucki Oskar
2 miejsce Grześkowiak OLiwier
3 miejsce Czrnecki Franciszek
4 miejsce Sowiński Filip
5 miejsce Wawrzyniak Fabian
Klasy VII-VIII dziewcząt
1 miejsce Stefańska Gabriela
2 miejsce Gurgas Agata
3 miejsce Świątczak Maja
W kategorii dziecko plus rodzic
1 miejsce Wojtuccy Oskar i Adam
2 miejsce Wojtkowscy Zofia i Marcelina
3 miejsce Jędrzejczak Natan i Tomasz




