Wyniki, tabela Amatorska Liga Tenisa Stołowego /06.04.2022 r./
Wyniki, tabela Amatorska Liga Tenisa Stołowego /06.04.2022 r./

TABELA

1. Września Team 11 19 38 : 17
2. Top Spin 9 18 44 : 1
3. OSiR Kleczew 11 18 38 : 17
4. Czopery Kleczew 10 18 35 : 15
5. MKS MOS Słupca 11 18 30 : 25
6. Andro Team 9 16 34 : 11
7. Ares Team 9 14 23 : 22
8. Elektro Team Kleczew 10 13 19 : 31
9. ROD Róża 9 12 15 : 35
10. Flip i Flap Konin Posada 10 11 13 : 37
11. Dmuchana Frajda 10 10 2 : 48
12. Orchowo Team 9 8 4 : 41

WYNIKI
17.11. Elektro Team – Andro Team 1 : 4
17.11. Top Spin – OSiR 5 : 0
18.11. Flip i Flap – Ares Team 2 : 3
18.11. ROD Róża – MKS MOS 3 : 2
24.11. Flip i Flap – MKS MOS 1 : 4
24.11. Flip i Flap – ROD Róża 2 : 3
25.11. Andro Team – OSiR 4 : 1
01.12. Top Spin – ROD Róża 5 : 0
01.12. Top Spin – MKS MOS 5 : 0
01.12. Orchowo Team – Września Team 0 : 5
02.12. Bank Spółdzielczy – MKS MOS 0 : 5 /Bank Spółdzielczy wycofał się z rozgrywek/
08.12. Andro Team – MKS MOS 2 : 3
09.12. Ares Team – Elektro Team 3 : 2
15.12. Top Spin – Orchowo Team 5:0
16.12. Andro Team – Września Team 4 : 1
16.12. ROD Róża – Września Team 0 : 5
22.12. Dmuchana Frajda – MKS MOS Słupca 0 : 5
22.12. Andro Team – Dmuchana Frajda 5 : 0
13.01. Czopery Kleczew – MKS MOS Słupca 5 : 0
13.01. Czopery Kleczew – Września Team 3 : 2
19.01. Czopery Kleczew – Dmuchana Frajda 5 : 0
19.01. Czopery Kleczew – Ares Team 3 : 2
20.01. Elektro Team – Dmuchana Frajda 5 : 0
20.01. Elektro Team – MKS MOS Słupca 2 : 3
26.01. Andro Team – ROD Róża 3 : 2
02.02. Orchowo Team – Elektro Team 0:5
02.02. Flip i Flap – Elektro Team 2:3
09.02. Flip i Flap – Orchowo Team 4:1
09.02. Flip i Flap – Września Team 2:3
09.02. Elektro Team Kleczew – Września Team 0:5
09.02. OSiR Kleczew – Września Team 2:3
09.02. OSiR Kleczew – Orchowo Team 5:0
16.02. OSiR Kleczew – Elektro Team Kleczew 5:0
16.02. Czopery Kleczew – Flip i Flap 5:0
16.02. OSiR Kleczew – Flip Flap 5:0
16.02. Czopery Kleczew – Elektro Team Kleczew 4:1
23.02. Czopery Kleczew – OSiR Kleczew 2:3
24.02. Września Team – MKS MOS 3:2
24.02. Września Team – Top Spin 1:4
24.02. OSiR Kleczew – Dmuchana Frajda 5:0
24.02. OSiR Kleczew – MKS MOS 2:3
02.03. Ares Team – MKS MOS 2:3
02.03. Czopery Kleczew – Andro Team 3:2
02.03. Czopery – Top Spin 0:5
03.03. Top Spin – Flip i Flap 5:0
03.03. Flip i Flap – Andro Team 0:5
08.03. Top Spin – Elektro Team 5:0
09.03. Orchowo Team – MKS MOS 0:5 v.o.
09.03. Orchowo Team – Andro Team 0:5 v.o.
10.03. ROD Róża – Dmuchana Frajda 5:0
10.03. Czopery – ROD Róża 5:0
15.03. Top Spin – Dmuchana Frajda 5:0
17.03. ROD Róża – Ares Team 2:3
23.03. Ares Team – Dmuchana Frajda 5:0
24.03. OSiR Kleczew – Ares Team 5:0
30.03. Września Team – Ares Team 5:0
30.03. Września Team – Dmuchana Frajd 5:0
31.03. OSiR Kleczew – ROD Róża 5:0
06.04. Ares Team – Orchowo Team 5:0
06.04. Dmuchana Frajda – Orchowo Team 2:3

NAJLEPSZY ZAWODNIK

18 pkt.
Zaradzki Tomasz /Top Spin/,
17 pkt.
Blejwas Jarosław /Top Spin/,
Hejna Zdzisław /Września Team/,
16 pkt.
Nawrocki Andrzej /Czopery/
Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
15 pkt.
Molski Szymon /MKS MOS Słupca/,
13 pkt.
Puchalski Marek /OSiR Kleczew/
Szacowny Daniel /OSiR Kleczew/
12 pkt.
Czapski Jarosław /Czopery/
10 pkt.
Grzelak Mariusz /Elektro Team/,
Kołodziejczak Waldemar /Ares Team/,
9 pkt.
Miętkiewicz Arkadiusz /ROD Róża/,
8 pkt.
Nowak Marcin /Września Team/
Kołodziejczak Piotr /Ares Team/,
7 pkt.
Łuczak Marek /Elektro Team/,
Jezierski Mikołaj /Flip i Flap/,
6 pkt.
Lewandowski Robert /Września Team/,
Molski Mateusz /MKS MOS Słupca/,
Balcerzak Paweł /Andro Team/,
4 pkt.
Cieślicka Sylwia /Andro Team/,
Miętkiewicz Zbigniew /ROD Róża/,
3 pkt.
Działak Krzysztof /Flap i Flip/,
2 pkt.
Filipiak Krzysztof /Dmuchana Frajda/
Kubiak Mateusz /Orchowo Team/,
1 pkt.
Ryżlak Patryk /MKS MOS Słupca/,
Pożyczek Maciej /Orchowo Team/

NAJLEPSZA PARA DEBLOWA

9 pkt.
Tomasz Zaradzki / Jarosław Blejwas /Top Spin/,
8 pkt.
Puchalski Marek / Szacowny Daniel /OSiR Kleczew/,
7 pkt.
Czapski Jarosław / Nawrocki Andrzej /Czopery/
Molski Szymon / Molski Mateusz /MKS MOS Słupca/,
5 pkt.
Balcerzak Paweł / Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
4 pkt.
Hejna Zdzisław /Lewandowski Robert /Września Team/,
Kołodziejczak Waldemar /Kołodziejczak Piotr /Ares Team/,
3 pkt.
Cieślicka Sylwia / Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
Działak Krzysztof / Jezierski Mikołaj /Flip i Flap/,
Nowak Marcin/ Hejna Zdzisław /Września Team/
2 pkt.
Łuczak Marek / Grzelak Mariusz /Elektro Team/
Miętkiewicz Zbigniew / Miętkiewicz Arkadiusz /ROD Róża/,
1 pkt.
Molski Szymon / Ryźlak Patryk /MKS MOS Słupca/,
Nowak Marcin/Lewandowski Robert /Września Team/,
Pożyczek Maciej/Kubiak Mateusz /Orchowo Team/

Skip to content