Wyniki, tabela Amatorska Liga Tenisa Stołowego /do 28 lutego br./
Wyniki, tabela Amatorska Liga Tenisa Stołowego /do 28 lutego br./

TABELA

1. Września Team 9 15 28 : 17
2. OSiR Kleczew 9 14 28 : 17
3. MKS MOS Słupca 9 14 22 : 23
4. Czopery Kleczew 7 13 27 : 8
5. Elektro Team Kleczew 9 12 19 : 26
6. Andro Team 6 11 22 : 8
7. Top Spin 5 10 24 : 1
8. Flip i Flap Konin Posada 8 9 13 : 27
9. ROD Róża 5 7 8 : 17
10. Ares Team 3 5 8 : 7
11. Orchowo Team 5 5 1 : 24
12. Dmuchana Frajda 5 5 0 : 25

WYNIKI
17.11. Elektro Team – Andro Team 1 : 4
17.11. Top Spin – OSiR 5 : 0
18.11. Flip i Flap – Ares Team 2 : 3
18.11. ROD Róża – MKS MOS 3 : 2
24.11. Flip i Flap – MKS MOS 1 : 4
24.11. Flip i Flap – ROD Róża 2 : 3
25.11. Andro Team – OSiR 4 : 1
01.12. Top Spin – ROD Róża 5 : 0
01.12. Top Spin – MKS MOS 5 : 0
01.12. Orchowo Team – Września Team 0 : 5
02.12. Bank Spółdzielczy – MKS MOS 0 : 5 /Bank Spółdzielczy wycofał się z rozgrywek/
08.12. Andro Team – MKS MOS 2 : 3
09.12. Ares Team – Elektro Team 3 : 2
15.12. Top Spin – Orchowo Team 5:0
16.12. Andro Team – Września Team 4 : 1
16.12. ROD Róża – Września Team 0 : 5
22.12. Dmuchana Frajda – MKS MOS Słupca 0 : 5
22.12. Andro Team – Dmuchana Frajda 5 : 0
13.01. Czopery Kleczew – MKS MOS Słupca 5 : 0
13.01. Czopery Kleczew – Września Team 3 : 2
19.01. Czopery Kleczew – Dmuchana Frajda 5 : 0
19.01. Czopery Kleczew – Ares Team 3 : 2
20.01. Elektro Team – Dmuchana Frajda 5 : 0
20.01. Elektro Team – MKS MOS Słupca 2 : 3
26.01. Andro Team – ROD Róża 3 : 2
02.02. Orchowo Team – Elektro Team 0:5
02.02. Flip i Flap – Elektro Team 2:3
09.02. Flip i Flap – Orchowo Team 4:1
09.02. Flip i Flap – Września Team 2:3
09.02. Elektro Team Kleczew – Września Team 0:5
09.02. OSiR Kleczew – Września Team 2:3
09.02. OSiR Kleczew – Orchowo Team 5:0
16.02. OSiR Kleczew – Elektro Team Kleczew 5:0
16.02. Czopery Kleczew – Flip i Flap 5:0
16.02. OSiR Kleczew – Flip Flap 5:0
16.02. Czopery Kleczew – Elektro Team Kleczew 4:1
23.02. Czopery Kleczew – OSiR Kleczew 2:3
24.02. Września Team – MKS MOS 3:2
24.02. Września Team – Top Spin 1:4
24.02. OSiR Kleczew – Dmuchana Frajda 5:0
24.02. OSiR Kleczew – MKS MOS 2:3

NAJLEPSZY ZAWODNIK

13 pkt.
Hejna Zdzisław /Września Team/,
12 pkt.
Nawrocki Andrzej /Czopery/
11 pkt.
Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
Puchalski Marek /OSiR Kleczew/
Szacowny Daniel /OSiR Kleczew/
Molski Szymon /MKS MOS Słupca/,
10 pkt.
Zaradzki Tomasz /Top Spin/,
Grzelak Mariusz /Elektro Team/,
9 pkt.
Blejwas Jarosław /Top Spin/,
Czapski Jarosław /Czopery/
7 pkt.
Łuczak Marek /Elektro Team/,
Jezierski Mikołaj /Flip i Flap/,
6 pkt.
Lewandowski Robert /Września Team/,
5 pkt.
Miętkiewicz Arkadiusz /ROD Róża/,
4 pkt.
Kołodziejczak Waldemar /Ares Team/,
Cieślicka Sylwia /Andro Team/,
Molski Mateusz /MKS MOS Słupca/,
3 pkt.
Działak Krzysztof /Flap i Flip/,
Nowak Marcin /Września Team/
2 pkt.
Kołodziejczak Piotr /Ares Team/,
Balcerzak Paweł /Andro Team/,
Miętkiewicz Zbigniew /ROD Róża/,
1 pkt.
Ryżlak Patryk /MKS MOS Słupca/,
Kubiak Mateusz /Orchowo Team/,

NAJLEPSZA PARA DEBLOWA
6 pkt.
Czapski Jarosław / Nawrocki Andrzej /Czopery/
Puchalski Marek / Szacowny Daniel /OSiR Kleczew /,
5 pkt.
Tomasz Zaradzki / Jarosław Blejwas /Top Spin/,
Molski Szymon / Molski Mateusz /MKS MOS Słupca/,
4 pkt.
Hejna Zdzisław /Lewandowski Robert /Września Team/,
3 pkt.
Paweł Balcerzak / Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
Działak Krzysztof / Jezierski Mikołaj /Flip i Flap/,
2 pkt.
Cieślicka Sylwia / Baśkiewicz Arkadiusz /Andro Team/,
Łuczak Marek / Grzelak Mariusz /Elektro Team/
1 pkt.
Molski Szymon / Ryźlak Patryk /MKS MOS Słupca/,
Miętkiewicz Zbigniew / Miętkiewicz Arkadiusz /ROD Róża/,
Kołodziejczak Waldemar /Kołodziejczak Piotr /Ares Team/,
Nowak Marcin/Lewandowski Robert /Września Team/,
Nowak Marcin/ Hejna Zdzisław /Września Team/

Skip to content