XI Okolicznościowy Bieg Niepodległości za nami
XI Okolicznościowy Bieg Niepodległości za nami. Kolejny raz podbiegli z nami uczniowie ZSP w Strzalkowie, CKZiU w Strzalkowie, SP1, SP3, LO, ZSE i ZSZ w Słupcy oraz UKSu Hagard Strzałkowo. Nie zabrakło również przedstawicieli samorządu w osobach Sekretarz Starostwa Powiatowego Sylwii Barciszewskiej, Burmistrza Jacka Szczapa, po Dyrektora GOKiS Strzałkowo Piotra Woźniaka. Słowa podziękowania kierujemy do księdza Macieja Sławinowskiego oraz policjantów z KP Policji w Słupcy za bezinteresowną pomoc. Do zobaczenia za rok!



