XL Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych
XL Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych

30.12.2015 r. w hali MOSiR odbył się XL Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych.

Udział wzięło 12 drużyn. Mecze rozegrano w grupach systemem „każdy z każdym”.

Kategoria gimnazjum

  1. Foczki Drążna/Puszczykowo /Weronika Maciejewska, Olga Adamska, Nikola Mrugalska, Martyna Miara, Victoria Burda/

GRUPA „A”:

  1. Sebastian i Spółka Słupca
  2. Potęga Nawałki Drążna
  3. Tytani Lądek

GRUPA ”B”:

  1. Zryw Wilczna
  2. SKP Słupca
  3. Gang Dzikich Wieprzy Lądek

GRUPA „C”:

  1. FC Lądek
  2. Huta Ostrowite
  3. No chyba Nie Słupca

GRUPA „D”:

  1. ZKS Zagórów
  2. Bonusy Słupca
  3. Foczki Drążna

Półfinały

Sebastian i Spółka – Zryw Wilczna 0:1

FC Lądek – ZKS Zagórów 0:4

Mecz o III miejsce

Sebastian i Spółka – FC Lądek 4:1

Mecz o I miejsce

Zryw Wilczna – ZKS Zagórów 0:0 rz.k 1:2

Klasyfikacja końcowa

  1. ZKS Zagórów /Kamil Michalak, Igor Sarnowski, Tobiasz Wujek, Daniel Ławniczak, Kacper Remisz, Bartłomiej Klug, Jan Różański, Tobiasz Adamczewski, trener Janusz Wawrzyniak/
  2. Zryw Wilczna /Damian Ślugaj, Norbert Pałucki, Dawid Kozakowski, Mateusz Urbaniak, Oskar Augustyniak/
  3. Sebastian i Spółka Słupca /Maciej Stefański, Sebastian Śmiechowski, Jakub Waszak, Krystian Chojnacki, Bartosz Wysokowski, Mateusz Golimowski/
  4. FC Lądek /Jan Knotowicz, Jakub Sompolski, Wiktor Górniak, Damian Urbaniak, Mateusz Wysocki, Miłosz Kaszuba/

5-8. Potęga Nawałki Drążna /Mateusz Spychalski, Marcin Powroźnik, Filip Mrugalski, Hubert Baranowski, Klaudiusz Andrzejewski, Oskar Zawodny, Jakub Wojciechowski/

SKP Słupca /Jakub Jasiak, Michał Dryjer, Dawid Kinalski, Adam Witucki, Patryk Kubiak/

Huta Ostrowite /Michał Błaszkowski, Kacper Mrugalski, Kacper Fejst, Kuba Panfil, Szymon Najdziński, Dominik Mrugalski, Kuba Wojciechowski

Bonusy Słupca /Gabriel Gołębiowski, Damian Wiśniewski, Igor Moczyński, Marcin Nowiński, Dominik Banaszak, Dawid Marciniak/

9-11. Tytani Lądek /Fabian Miszel, Bartek Ciesiółka, Alex Kobiela, Mateusz Kaszuba, Martin Szczęsny, Hubert Dreciko, Weronika Dreciko, Patryk Graczyk/

Gang Dzikich Wieprzy Lądek /Kacper Rybicki, Michał Fabiszak, Paweł Tomczak, Kamil Bagrowski, Dawid Wiechcińśki, Patryk Mielcarek, Bartosz Ptaszyński/

No chyba NIE Słupca /Tobiasz Jasiński, Jakub Andrzejewski, Krzysztof Brzeziński, Wojciech Dranikowski, Marcin Górski/

Za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymali dyplomy i okolicznościowe medale. Wszyscy zawodnicy otrzymali czekolady ufundowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową , Oś. Niepodległości w Słupcy.

Dziękujemy Prezesowi ZO PTTK w Słupcy Panu Andrzejowi Kończakowi i nauczycielowi wychowania fizycznego Panu Leszkowi Knotowiczowi za posędziowanie meczy.