XLII Regionalny Turniej Piłki Siatkowej 28 styczeń 2018 rok
XLII Regionalny Turniej Piłki Siatkowej 28 styczeń 2018 rok

W XLII Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy zwyciężyła drużyna Dream Team z Ostrowitego. Łącznie na ten coroczny turniej w kategorii Juniorów zgłosiły się cztery zespoły.

Turniej w kategorii juniorów odbył się 28 stycznia w godz. 10.00 – 12.00 i był rozegrany w systemie “każdy z każdym”.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

1.Dream Team Ostrowite – Michał Liczbiński, Jakub Banaszewski, Szymon Spławski, Jakub Kaczmarek, Kacper Ratajewski, Michał Błaszkowski.

2.ZSTiH Konin – Hubert Baranowski, Szymon Baranowski, Sebastian Walczak, Kacper Czupryński, Adam Pawłowski, Piotr Reszka – trener Daria Walczykiewicz.

3.SPS I Słupca – Michał Smuszkiewicz, Marcin Górny, Kornel Antczak, Jakub Busza, Stefan Sikorski, Wojciech Monterial, Miłosz Rogalski, Kacper Szymczykowski.

4.SPS II Słupca – Szymon Grabowski, Piotr Ziemski, Max Stróżyk, Igor Moczyński, Bartosz Szałecki, Wojciech Woźniak, Jakub Wiśniewski, Mateusz Pędowski.

Turniej rozpoczął się o 10.00 a zakończył około 12.00. Organizatorami byli: Rada Miasta Słupcy, MOSiR i Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Słupca.

KATEGORIA OPEN

15 drużyn zgłosiło swój udział w kategorii seniorów w XLII Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Słupcy. Poziom okazał się bardzo wysoki. Dodatkowo dużym sukcesem okazał się występ słupeckich kadetów, którym udało się wygrać w tej kategorii jeden mecz.

Z piętnastu zgłoszonych drużyn do półfinału zakwalifikowały się cztery, które rozegrały bardzo emocjonujące mecze, w każdym z tie breakiem o 1 i 3 miejsce.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

1. Biołe Pympki Słupca – Sebastian Skierka, Piotre Skierka, Kacper Żminkowski, Andrzej Mielcarek, Damian Marcjan, paweł Michalski, Łukasz Kuczmaszewski, Mariusz Dzierżyński

2. Strzelno – Artur Zaradzki, Dawid Borys, Filip Bednarek, Tomasz Piotrowski, Adrian Kulpiński, Bartłomiej Wojciechowski, Mikołaj Czajka, Piotr Kołtuński

3. Robaczek i Spółka Kazimierz Biskupi/Wilczogóra – Tomek Robak, Damian Nowak, Michał Torzewski, Przemysław Lisiecki, Dominik Chromiński, Kacper Staśkiewicz, Kuba Prus, Michał Janiszewski, Mateusz Wieczorek

4. Siatkarz Ostrowite – Michał Błaszkowski, Hubert Błaszkowski, Kacper Ratajewski,  Kamil Pomorski, Mateusz Krysztofowicz, Piotr Wiśniewski, Dominik Juszczak, Tymoteusz Juszczak.

5-8. KS Team Stare Miasto – Mariusz Piotrowski, Bartosz Dąbek, Jacek Małolepszy, Łukasz Antczak, Patryk Pawełkiewicz, Łukasz Dykta, Błażej Goclik, Bartosz Adamiak.

Sami Swoje Słupca – Michał Ziemski, Przemysław Welsandt, Artur Helman, Włodzimierz Kowalski, Sławomir Burdziński, Sebastian Harwoziński, Tomasz Kędzia, Łukasz Cieloszyk, Jacek Smuszkiewicz.

MKS Malanów – Bartosz Tomczyk, Przemysław Tygielski, Krzysztof Gruszczyński, Artur Paczesny, Waldemar Frątczak, Robert Niestrata, Łukasz Klimek, Krzysztof Głodowski.

Orły Sławomira Koło – Alebrt Michalski, Mateusz Kubiński, Adrian Żywanowski, Szymon Hetmańczyk, Paweł Moczyński, Maciej Dominiczak.

9-10 Kadeci Słupca

Old Boy Czarni Ostrowite

11-15. Dwa Sety Kazimierz Biskupi

Kamena Polanowo

Team Kraśnica

Parzew

Plażowicze

Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii drużyny otrzymały za pierwsze miejsce Puchar Burmistrza Miasta Słupca za II i III miejsce Puchar MOSiR Słupca.

Dla wszystkich uczestników Stowarzyszenie SPS Słupca przygotował posiłek.